A co dál? + proteinová recenze

Pro nás oba, stejně jako většinu studentůnastalo jedno ze nejnáročnějších období v roce. Finišujeme ve škole semestry, s čímž jsou spojeny zápočtové testy, odevzdávání projektů a následně zkoušky. Zuz teď sedí v knížkách víc než předtím a já píšu integrály i ze spaní :). 


Do toho všeho se snažíme nacpat cvičení, čas na sebe, vás a stíhat sem tam i nějakou akci kolem. Abychom nedopadli takto:

A když mluvíme o akcích, tak se s vámi podělím o to, co nás čeká v následujících dnech:

17.5. – slavíme společné výročí. Nechce se mi věřit, že už jsem s tou nej holkou pod sluncem 6 let <3.

Pořízeno v den, kdy jsme se poprvé potkali 🙂

23. – 24.5. – budeme trávit na závodech FitMonster na brněnském velodromu. Kvalifikací prošla většina top CZ/SK atletů a v kategorii Open je spousta známých tváří z NewParku, takže se máme na co těšit. Z celého víkendu bych rád sestříhal video (domluvil jsem si svoji první akreditaci 🙂) a sepsal článek.
29.5. – přesněji v pravé poledne, je deadline pro odevzdání bakalářky, se kterou se už nějaký čas peru. Snad se mi podaří odevzdat o týden dřív a mít na FitMonster čistou hlavu.

31.5. – je den D pro Zuz. Společně vyrážíme na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů ve Frenštátě pod Radhoštěm. Její sny se opět stanou skutečností, když vystoupí na pódium a ukáže to, na čem poslední roky dřela! Všechny dojmy si budete moct přečíst později na blogu.

6.6. – je ideální datum na koupání v bahně, skákání přes překážky a burpees. To vše na 5km trase s 21 překážkami. Budu se je snažit pokořit s křehkou růžovou blondýnkou na Spartan Race v Litovli.

7.6.? –  se koná Mistrovství ČR juniorů. O naší cestě rozhodne umístění Zuz na Mistrovství Moravy. Pevně doufám, že se jí to podaří a uvidím ji na prknech rokycanské sokolovny :).

A pak pojedeme sníst celou Prahu :D.

11.6. – Zuz čeká zkouška s velkým Z (jak už bývá na medicíně zvykem) – Patologická fyziologie. Maká na tom většinu semestru, stresíček začíná hlodat, tak uvidíme, jak se to se závody podaří skloubit.

13.6. – mamka má letos kulatiny, které slavíme v kruhu nejbližší rodiny (čti: asi 30 lidí) právě v tento den. K tomu přidáme jak oslavu narozenin mých, tak i mých bratrů, protože nejsme schopní se od začátku dubna sejít v jeden víkend doma.

17.6. – předběžný termín mých státnic #panika.

A abyste nebyli smutní z nezvykle kratšího článku, mám pro vás ještě minirecenzi několika proteinů, které jsem za poslední dobu vyzkoušel.


Optimum Nutrition

Čokoláda – není moc sladká, chutná jako hodně naředěné granko.

Cellucor

Skořicová rolka – jedna z nejlepších příchutí, kterou jsem ochutnal. Čekejte trochu sladší protein, který je nádherně provoněný skořicí. Zuz z něj peče a dává do kaší, kde je TOP.

Burákové máslo & marshmallow – napoprvé přes všechnu tu sladkost nebudete cítit, co vlastně pijete. Druhá a další dávka je skvělá. Chuť sladkých buráků je úžasná. Pokud máte rádi ořechy v cukru z trhů, tak je tohle příchuť pro vás! 🙂


My Protein

Toffee – tady jsem hodně narazil. Na blogu Fitfoodmaniac psala Blanka chválu a mně vůbec nesedl. Šíleně přeslazený i v 600ml vody a chemická chuť v puse ještě několik minut, ne děkuji :). Pokud jste od MyP měli Toffee FlavDrops, chuť je velmi podobná, ale o dost intenzivnější.


Chocolate mint – jestli nemáte rádi mátu, raději to ani nezkoušejte. Já mu dal šanci a myslel jsem, že nedopiju. Chutná to přesně tak, jak se to jmenuje, nečekaně. Není tolik sladký jako Toffee.

Strawberry cream – chutná jako obyčejný jahodový protein, je ok. Ale nic z čeho sednete na zadek. Opět docela sladký a má chemickej ocas.

Chocolate smooth – prozatímní vítěz od MyP. Jemná chuť čokolády, která není vůbec přeslazená.

Jaké jsou vaše oblíbené příchutě proteinů? Můžete nám nějaké doporučit?

Napsat komentář