Day in the life video by Zuz a oblíbené youtube kanály

Krátká youtube videa jsou super způsob, jak vyplnit studijní pauzu, něco zkouknout u svačiny a nebo prostě jen na chvíli vypnout hlavu u nějakého povídání.

40 minutový díl seriálu už jsem neviděla dlouho, o filmech ani nemluvím, ale těch pár minut šikovně udělanému a zajímavému videu ráda věnuji.

A na závěr se taky budete moct podívat, jak to vypadá, když někomu není shůry dáno něco takového točit :‘-D.

BroScienceLife

Boží týpas :D.
Pokud mám nějak vyložit pojem „Bro science“, tak je to takové „jedna paní povídala“ ve stylu velkých znalých borců z fitka.
„Vole, musíš jíst každý 2h, 100g rýže a 1 kuřecí prso a poroste to prostě!“
„Holka, tak těžký váhy bys jet neměla, z toho hrozně rostou svaly a přece nechceš vypadat jak kulturista.“
„Kámo, já nohy nejezdím, mám je dobrý, hlavně ten bicák musím na léto trochu nahodit!“.

Chápeme.

A trikům, jak vynechat trénink nohou, je věnováno jedno z mých nejoblíbenějších videí.


Dana Linn Bailey

Rob a Dana prostě umí. Jejich kanál je snad nejsledovanějším ve své kategorii a pokud hledám motivaci před tréninkem, nikdy nezklamou. Obdivuju je pro jejich nekonečnou píli, hromadu práce, kterou dělají a jedinečný přístup ke svým fanouškům.
O hudbě Roba Baileyho, která provází Daniny neskutečné tréninky, už se netřeba znovu zmiňovat.

Nikki Blackketter

Je nádherná a moc zábavná „fitnesska“ z Texasu, kde si žije svůj blonďatý život s dvěma Husky slečnami a boyfriendem Christianem Guzmanem (kterého mezi svými oblíbenými youtubery už zmiňoval Tom).
Její sluníčková a přitom krásně sakrastická videa je radost sledovat nejen pro holky :)).

Vždycky mě pobaví její převrácený režim. Vstává v naprosto náhodné hodiny v průběhu dne a pak své vlogy začíná třeba slovy „Today is… well, I can’t tell you, because I have no idea what day it is…“ :D.Lex Griffin

Další dream team tvoří vousatý Lexx (Fear the beard!) s přítelkyní Lainey a 2 francouzskými buldočky (teda snad, tahle malá prasátka miluju, ale moc je nerozeznám od mopsů a podobných chrochtajících trpaslíků).

Moc se mi líbí jejich přístup ke stravě (jak jinak, když jedou IIFYM), erudované rady do tréninku a recenze doplňků a oblečení. A taky prostě zbožňuju ty psy :D.Hayien

Její nick CrazyAsianChick dost vystihuje. Tahle drobná slečna se nebojí zvedat těžké váhy, má za sebou pár bikini závodů, ale momentálně se chystá soutěžit v trojboji, studuje a taky dost paří hardcore videohry :D.
Neznám nikoho, kdo by měl stejně bujarou radost z nové halenky, čerstvě zakoupeného proteinu i zásilky s růžovým gamepadem.

A blížíme se k mohutnému závěru.

Člověk má přijímat výzvy, dostávat se do situací, kde si není jistý, pracovat na věcech, které mu nejdou… Snažit se zlepšit, když ví, že mu nebylo do vínku dáno, překonat děs z kamery, makat na sobě a nevyhýbat se svým strachům, ale naopak se jim postavit…

Asi už víte, kam tím mířím :D.

I já jsem po mnoha otázkách a výzvách „udělejte taky nějaký video“ strávila jeden den s objektivem před obličejem. Byl to mimořádně stresující čtvrtek a já neskutečně obdivuju Toma, který má vystupování před kamerou prostě v krvi. Respekt. Já se skládám jen co slyším to pípnutí. Proto prosím oceňte mou bezmeznou statečnost.
Strašně blábolím :D.
Tady to máte.

Day in the life..

Jeden můj den, od probuzení až do peřin.

Sledujete taky občas nějaký z mých oblíbených kanálů? Nějaké další, které stojí za doporučení? A bylo moje první video ever mooc hrozný? 😀

Napsat komentář