Fitmark Athletic tote

Začátkem semestru přibyla do mé povinné výbavy nová Fitmarka.

I když se značka Fitmark specializuje především na tašky a batohy vybavené odděleným prostorem na krabičky s jídlem, tentokrát jsem zvolila kabelu bez nich – Athletic tote.

FullSizeRender (73)

Překvapila mě svými menšími rozměry (s narvanou Transporter tote mám občas problém napasovat se do nacpaného trolejbusu) a byla jsem ráda za tašku, která působí i trochu jako kabelka, a nevzbuzuje dojem, že jsem si spletla fakultu (zdravím teplákové studenty FSpS).

IMG_9890

V hlavním prostoru je spousta kapsiček, díky kterým mých milión každodenních nezbytností nelítá zběsile v prostoru a jsem schopna občas i něco najít. Kromě toho nechybí omyvatelný „pytlík na papuče“ (kdo ho ve školce neměl!), kam po tréninku nacpu všechno světu nebezpečné propocené šatstvo.
A Moleskine deníček mi ladí s podšívkou, dokonalost existuje.

IMG_9869

Přední přihrádka klasika – prostor na propisky, mobil, peněženku a kapesníček. Hitem měsíce se ale stává karabinka na klíče na gumičce, takže je nemusím začít hledat už v půlce cesty trolejbusem.

IMG_9880

Vzadu se pak nachází ještě praktická kapsa na iPad a Respekt (v mém případě), díky které v buse nemusím štrachat v tašce a neobávám se maximálních ztrát, kdyby se mi v tašce třeba něco vylilo. A že mně se takové radosti stávají.
(Naposledy to bylo horké kafe a odnesl to bílý plášť. První školní den minulého semestru. Asi nemusím popisovat, jakou nedůvěru hnědá záda na oddělení vzbuzovala.)

IMG_9887

Kvalita zpracování a odolnost je něco, co se po pár týdnech otestovat nedá. Ale minulou Athletic tote jsem denně tahala opravdu po všech čertech a s nákladem, ze kterého by ani páni autoři ve Fitmarku, ani moje fyzioterapeutka neměli radost, a drží spolehlivě.

Tahle bude muset taky něco zvládnout. Každé ráno jsem do ní totiž schopna nacpat:

 • bílý plášť
 • přezůvky do nemocnice
 • krabičku se svačinou
 • shaker
 • krabičku s drogama (aka kofeinem, vitamíny apod.)
 • oblečení a boty na trénink
 • ručník
 • A5 šanon s poznámkami
 • iPad
 • časopis
 • kosmetickou taštičku
 • kartáč
 • diář
 • tréninkový deníček
 • „Otíkova“ sluchátka
 • mobil, klíče, peněženku, psací potřeby atd.

A vejde se!

Měla bych se nad sebou zamyslet. Ale všechno nutně potřebuju.

IMG_7600

V černé, modré a holčičí růžové k dostání na fitmarkbags.eu nebo fitmark.cz. S kódem „ZS20fitmarkEU“ pak máte 20% slevu na všechny Fitmarky :).

8 Comment

 1. Jako moc nechápu, jak se ti to do toho všechno vejde? Já když vezmu věci do posilovny, tak potřebuju velkou sportovní tašku a to tam nemám věci do práce… Právě hledám nějakou tašku, nezkoušela jsi tu velkou od fitmarku, ze které jde udělat batůžek?

  1. Zuz says: Odpovědět

   Prostě vejde, je prostorná :). Naštěstí do školy na dopoledne toho (kromě pláště a přezůvek) už moc netahám, boty i ručník do fitka mám super skladné, jde to :).
   Bohužel nevím, kterou tašku máš na mysli.

   1. Na mysli mám tuto http://www.fitmarkbags.eu/en/max-rep-transition-pack-black.html a jako batoh jde hezky vidět tady: http://www.fitmarkbags.cz/sportovni-tasky/sportovni-taska-batoh-max-rep-transition-pack-cerna/
    Ale asi máš pravdu chtělo by to skladnější ručník (taky nosíš dva? jeden na cvičení a druhý na mytí?)
    No prostě jsem teď zmatená, protože to mám obráceně, jak ty 😀 Já ráno odejdu a večer přijdu…

    1. Anonym says: Odpovědět

     S tou zkušenosti nemám, ale jak znám Fitmark, tak do téhle nacpeš půl bytu :D.
     Ručník nosím jen jeden, možná je to na čuňáka :‘-D, ale při cvičení se potím minimálně, tak není potřeba.

     1. Nedají se ty tašky někde v Brně „ošahat“? 😀 Docela by mi to bodlo, páč teda půl byt (a už vůbec ne celej) se sebou tahat nechci 😀 A díky za odpovědi, jsi skvělá 🙂

      1. Zuz says: Odpovědět

       O ničem nevím… Ale na webu určitě budou mít přesné rozměry. A kdyby se nehodila, můžeš ji vrátit 🙂

 2. Ahoj Zuzi, prosím tě, jak dlouho tak trvá, než ti taška z fitmarku dorazí? Objednávala jsem si začátkem minulého týdne tašku na fitmark.cz s platbou převodem a ještě tentýž den zaplatila, takže peníze už musí mít určitě na účtu. Na můj mejl s dotazem o předpokládaném termínu dodání nereagují. Začínám mít docela obavy :/

  1. Zuz says: Odpovědět

   Objednávám většinou z evropského fitmarkbags.eu, takže nemám zkušenost, ale neměla bych obavy, fitmark.cz není žádný podvodný eshop. Zkus znova napsat nebo se s nimi spojit jinak, ať zjistíš, kde se stala chyba…

Napsat komentář