Mistrovství Moravy a Slezska juniorů 2016

Z pohledu závodníka se tady objevilo už několik článků, ale jak to vypadá očima doprovodu a.k.a. natěrače/rozcvičovatele/nosiče (v podstatě takového Alfréda) se podíváme dnes. Článek z republiky už bude zase v režii Zuz.

IMG_2818

V případě soutěží kultíků nejde nikdy jen o jeden den, příprava samotného závodníka se táhne několik týdnů a poslední dny se podstatně týká i jeho doprovodu. Ať už jde o drobnosti typu nákupu kvanta racio chlebíčků (které pak necháte doma, že Zuzi 😀), přes focení formy trenérovi, až po peelingování těla v místech, kam by se dostával těžko i jedinec s dobrou mobilitou.

FullSizeRender

Na neděli byly naše plány jasné, vstát kolem 6:15, natřít první vrstvu barvy a vyrazit. Ale skutečnost byla trochu jiná. Zuz vstávala snad o 2 hodiny dřív, a když v 5:30 brala z pokoje i připravenou tašku a vytrvale mě svým hlukem budila, myslel jsem si, že snad pojede autobusem :D.

IMG_2821

Najít místo konání ve Frenštátě nebyl žádný problém, jeli jsme za září odrážející se od bílých zubů všudypřítomných fyzíků (sorry kluci 😀)

Na každých závodech se oba se Zuz bavíme při vstupu do šatny, kdy holkám, které to vše zažívají poprvé, ztuhne úsměv na tváři, když vejde do místnosti chlap. A abych neprovokoval moc, šel jsem si raději svůj double chocolate muffin sníst na chodbu (i tak přišlo několik nenávistných pohledů).

IMG_3750

IMG_3752

Nejen já jsem si užíval jídla :).

Semifinále i přes časový press dopadlo na výbornou. Barva parádní (poplácával jsem se po zádech), vlasy super a Zuz prostě nejkrásnější holka na pódiu.

IMG_3757

IMG_3799

Krátká pauza na oběd, přetření zelenajících se míst, naolejování, napumpování a mohlo se jít na nejočekávanější část – finále s třešničkou na závěr ve formě I-walku (jakési volné sestavy), který jsem sice předtím viděl petstotsíckrát, ale teprve tam to byla ta správná show.

IMG_2875

13170066_10207797300783019_1365974925_o

IMG_2871

Zuz si nakonec vybojovala nádherné druhé místo, po loňsku skoro déjà vu, ale tentokrát to bylo aspoň z mého pohledu zase o kousek výš. Lepší forma i ladná prezentace byly prostě znát :).

IMG_3764

IMG_3852

Mezi všemi proteiny byla jedna jediná nechutná borůvka a můžete hádat, co Zuz dostala? Nakonec se nám ho podařilo vyměnit a tímto se omlouváme tomu, kdo ho obdržel místo nás :D.

IMG_2897

Loňská náladička na koukání ostatních kategorií se letos nedostavila (asi nás hnal hlad nebo aspoň Zuz určitě) na zaslouženou pizzu a čokodort :).
IMG_2901

IMG_3890

A co říct závěrem? Jsem rád, že můžu stát po boku takové skvělé přítelkyně (a závodnice), kdy si společně užíváme nejen závodní, ale i předzávodní období a máme tak možnost ukázat, že se to dá dělat třeba trochu jinak, než si většina lidí u nás může myslet.

V neposlední řadě bych chtěl poděkovat i vám všem, kteří jste Zuz psali, drželi palce nebo gratulovali. Bylo to pro nás něco neskutečného. Díky.

P.S.: Doufám, že se s některými z vás potkáme na Mistrovství republiky v Jihlavě již tuto sobotu :).

 

4 Comment

 1. Lucka says: Odpovědět

  Gratuluji!!!Pro mě jsi Zuzko jednoznačně první! 🙂

  1. Tom says: Odpovědět

   Pod to se rád taky podepíšu! 🙂 Byla nádherná. A děkujem.

 2. Lenka says: Odpovědět

  Jednoznačne najlepší český fitness pár V Čechách a na Slovensku 😀

  1. Tom says: Odpovědět

   Děkujeme 🙂

Napsat komentář