Náš Instaživot CIII.

K odpočívání byl minulý týden, tento jsme se do toho zas obuli. Expo v Praze, photoshoot pro novou kampaň Reeboku, společná snídaně, protože na tu se čas najít prostě musí, a tak dále a tak podobně.
Za nás dobrý! Co říkáte vy? 🙂

Zuz

V sobotu ráno pořádně hotelově posnídat (tohle nebyl zdaleka poslední z mých talířků, bylo jasný, že bude hlad!), obléct týmovou soupravičku a hurá na Naber Svaly expo!

Tisíc lidí, desítky natahaných kyblíků a krabic, nakrájených proteinových tyčinek, propovídaných minut se všemi, co se zastavili (dííky!), 10h hostesingu a nevhodných vtipů (protože my nejsme normální firma, my jsme z Brna 😀), jeden voňavý donut koupený a jeden od Olivky darovaný, nejmilejší a nejskromnější olympionik Jirka Orság a jeho desetilitrová „krabička“ s kuřetem a rýží :D.
Od akce jsem předem úplně moc nečekala, prostě další výlet s klukama ze Smartlabsu do Prahy pomoct jim se stánkem, ale celý den moc překvapil. Tolik fajn lidí, co vás rádi vidí a vy je! 🙂

A ano. Blbinky. To je tak, když mě vpustíte mezi svalovce.

8kg easy, 12kg no problemo a 16ka už začíná být taky jistá. Turkish get ups jdou pomalu ale jistě nahoru a to platí pro váhu kettlebellu, pilování techniky i zvedání se z podlahy. A hlavně je to sranda.

A kettlebell podruhé, protože za každou fotku hrudníku a srdce k tomu daroval tento týden Zoot Loonu 10Kč na jejich připravovanou kampaň věnující se prevenci kardiovaskulárních onemocnění. A to je důležitý! Tak dávejte pozor i na to vaše <3.

Čtyřhodinové focení a natáčení pro Reebok.
Respekt všem modelínám, byli jsme mrtví :D. Nakonec se z celého dopoledne vyklubal moc příjemný zážitek s fajn atmoškou, ale nonstop angličáky, dokud kameraman nebyl spokojen, ty už si zopakovat nepotřebuju :D.

Momentální skóre je jedno až dvě milé posezení v kavárně za den. Nezlobím se!
Ve čtvrtek s mojí Kájou, probrat život současný medický i budoucí lékařský, a ve středu pro změnu s Terkou, protože se chystají super věci, takové, co mají smysl a naplňují mě, bude za tím hromada práce, ale já se už teď moc těším :).

 

Tom

Víkend začal parádně. Lekce na 9, kde jsem po delší době chtěl umřít už v prvním kole, ale povedlo se dokončit a odměnou mi byl tenhle talíř s pastou, rajčatovou omáčkou a kuřecím masem. Jen na ten parmezán jsem zase zapomněl :(. Naštěstí vše zachraňuje pažitka, kterou se Zuz podařilo vypěstovat a já ji sprostě oholil :D.

Za chvíli jsem tam! Týdny drilování techniky nesou své ovoce a pomocná guma je čím dál tenčí. Za chvíli budu muset ukázat, jakej jsem chlapák, a poslat to tam bez ní #tesimse.

Žena se mi nečekaně vrátila (říkala mi, kdy přijede, jen 3x) z Prahy, a tak jsem nemusel na víkendovou snídani sám. Jen to nimi v Brně není žádný med a málem jsme prošlapali kecky, než jsme usoudili, že bude nejlepší se vrátit tam, kde to bylo minule fajn. Nemáte vy nějaké tipy, kam o víkendu vyrazit na snídani/brunch?

Gymnastika je náročná, ale pokud na ní pracujete, vidíte výsledky rychle. Se vzpíráním to je aspoň v mém případě úplně naopak. Makám na tom jak drak, ale pořád to není úplně ono. Proto jsem tento týden ocenil, že jsme na úterní lekci dorazili jen 2 (díky Americe za Valentýn 😀) a měli tak soukromou hodinku trhů. Na messengeru mi pak přistála pořádná dávka videí, abych si mohl projet chyby. Díky, trenére!

A nejlepší den v týdnu? Pondělí, určitě pondělí! Měli jsme možnost natáčet a fotit novou kampaň na crossfitové boty a oblečení od Reeboku #jeeej. Tým, co se o nás staral, vypadal profi a já se nemůžu dočkat, jak to nakonec dopadne.

2 Comment

 1. Našel jsem vás tři dny zpátky a tak si projíždím články pěkně od začátku, někdy z února, pár let zpět a palec nahoru..Supr věci a již po pár článcích mi to něco dalo a těším se na ty následující.

  Shodou okolností se dnes chystám na Turkish get ups 🙂

  Nechť se daří.
  Lukáš
  http://www.navlnestylu.cz

  1. Tom says: Odpovědět

   Děkujeme, to nás moc těší a oba doufáme, že budou naše články přínosem i dál :).

Napsat komentář