Náš Instaživot CLII.

Do Prahy a do Zlína a do Prahy zas a na hematoonkologii a do rozbořeného bytu a na státnici a celý víkend jsme prospali a prováleli a ještě že tak.

Tom

Sobotní snídaně v Momentě při mrazivém, ale slunečném ránu byla i díky této kaši krásná. Nemáte tip, kde jinde si v Brně užít snídani s podobným výhledem, resp. kde je hodně světla? Podnik má sice velké okna, ale jak je zastrčený do uličky, tak ten pocit není takovej.

Start do pracovního týdne byl těžký. Hned v pondělí dlouhá porada před koncem fiskálu a začátkem nového. Měl jsem pocit, že mám hlavu jako balón a nemohl se od toho oprostit. Meditace nezabírala a já neměl jak jinak vypnout než nazout kecky a vyrazit. Soustředit se jen na krok za krokem a svůj dech.

Kromě toho, že běhám, se snažím znovu začít cvičit. Beru to pomalu, nikam se neženu jako vždycky dřív a pracuji od začátku na svých největších slabinách. Třeba na dřepu, dvojácích a mobilitě, protože tam jsem na úrovni Sheldona Coopera :D.

Začíná to vypadat hrůzostrašně. Všude po bytě se objevují díry nebo mizí zdí. Ale má to i svoje výhody. Konečně se zdá, že se to pořádně pohnulo a z našeho přechodného bydlení se nestane trvalé, protože to byl můj největší děs.

 

Zuz

Moje třetí Velké víkendové školení a jeden rok s Loono.
Právě tímhle to všechno začalo – setkáním s dalšími mediky z celé republiky, kteří mi ukázali, že „nejde neexistuje“, že člověk dokáže všechno, co si vysní a že dělat věci, co mají smysl a můžou tak trochu měnit svět k lepšímu, jde a je to boží pocit.
Letos jsem si to užila zatím nejvíc. Je to o lidech 🙂 .
Máme velké plány, jste taky napnutí?!
#prsakoule #zijessrdcem

A protože pražské snídaňové podniky ještě tolik zmapované nemáme, museli jsme v neděli otestovat minimálně tady Mezi srnky. Ve skvělé společnosti. Protože tenhle víkend byl o sdílené radosti <3.

Rádobycool selfíčko v novém triku (nejen) do nemocnice bylo v temném suterénu medické šatny předem odsouzeno k neúspěchu.
Byly doby, kdy jsem na povinné školní praxe i ty volnočasové na psychiatrii nosila přísně bílé oblečení a každé ráno po bytě úzkostně hledala čistý pár bílých ponožek. Dnes je má sbírka veselých světlých trik slušná a ponožky mám nejradši ty pruhované se sobíkem nebo různobarevné s lebkama. Potěší mě i pacienty!
Taky padlo rozhodnutí skrouhnout týdenní výdaje za kávu, ale jedno flat white před praktickou státnicí z Interny ještě nikoho nezabilo, žejo.
I díky němu úspěšně splněno, pomalu ale jistě se blížíme k finiši, juch :).

Vyšší level únavy je “na hranici deliria” a někde tam jsem se ve čtvrtek večer na pražském hlavním nádraží, cca 14h po opuštění teplé postele, cítila 😀 .
Druhé školení specialistů boje proti stigmatu a předsudkům vůči lidem s duševní nemocí. Podruhé 6 h přednášek a společné diskuze v Národním ústavu duševního zdraví, proložených pauzou na oběd, kterou jsme strávili stejně, akorát nad talířem.
Ten den zase předčil moje očekávání, nejen proto, že do kampaně bude patřit i prevence syndromu vyhoření a důraz na psychohygienu zdravotníků🌈.
A vůbec, čas s těmihle lidmi, co si navzájem můžou tolik předat a společně pracují na něčem, co změní věci u nás…
Uíííí.
Září, těš se💪🏻.
Jo a ranní rande, co na vás čeká na nádru s Doubleshot flatwhite :-O . A že jsem u vlaku potkala Tomáše Šebka.
Čtvrtek byl too much.

Společná snídaně s panem mužem. Po 100 letech. Bojujem <3 .

Kdo by nemiloval crossfit medvěda.
Tenhle týden byl záhul. V pátek ráno jsem nevěděla, jestli do gymu vůbec dolezu, ale o 2 h později jsem byla tak moc ráda, že jsem šla. I přes těch 150 wallballů. Nebo možná i díky nim.
Přála bych si mít víc času na cvičení, víc prostoru a klidu na učení. Ale všecko bude! Už od pondělka, sama sobě slibuju.

Lhala bych, kdybych řekla, že páteční dopoledne bylo jednoduchý a zas samý srandy vtípky pohoda. Ale zrovna teď máš kolem tolik lásky a lidí, co bojujou za tebe, kdybys ty chvíli neměl síly, že o náš nevhodný humor vůbec nemám strach.
#hesOK #IHOK #makinCancerSexySince2017

 

3 Comment

 1. Jana says: Odpovědět

  Zuzko, kde se dá koupit to pěkné tričko se srdcem Loono? Je suprové 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Brzo se chystá do Loonoshopu (shop.loono.cz), zatím v tisku :).

   1. Jana says: Odpovědět

    ju, mockrát děkuji.

Napsat komentář