Náš Instaživot CLIII.

V posledních sedmi dnech nám byla zima, naučili jsme sahat lidi na prsa i koule, zadělali na další gainz, ale hlavně se týdnem projedli, jak jinak 🙂 .

Zuz

Tohle je Dashka.
Dashka předstírá, že není mínus deset a nefučí.
Buď jako Dashka. Já taky byla, protože v poli se stejně nenašel nikdo, kdo by nás politoval.

Když na únorovém velkém školení Loono přišla řeč na nový nápad živého vysílání, skrze které budeme lidi učit samovyšetřovat si prsa a koule v přímém přenosu… tak těmhle dvěma kašparům v první řadě hned vyletěly ruce nahoru, protože my jsme pro každou srandu. Tím líp, pokud je to zas další solidní výlet z naší komfortní zóny.
Ve středu před osmou už jsem začala být slušně nervózní, ale bylo mi jasné, že v týmu s Davidem nemusím mít nejmenších obav, že bychom tu desetiminutovku sahání nezvládli. Naopak. Nakonec jsme se bavili tak moc, až jsem zapomněla, že na druhé straně obrazovek na nás kouká 500 (možná vysvlečených a vyšetřujících se) lidí.

Budem rádi, když výsledek (klik na odkaz!) pošlete známým a rodině, ať se taky naučí, jak se o sebe starat 🙂 . #verimVPrevenci

Tak se těšte zas za měsíc, protože tohle se rozhodně stává tradicí!

Zuzanka se už zas učí jak praštěná, nemá kuchyň a stejně si udělala celkem normálně vypadající oběd.
Jasmínová rýže, protože rýžovar je poklad, trhané kuřecí na rajčatech a kysané zelí pro šťastný mikrobiom.
Škoda, že se do toho nedokopu zdaleka každý den.

Sportovní podprda, která vypadá cool a drží i když ve skutečnosti nějaká prsa máte. NEUVĚŘITELNÉ.
Open 18.2 (1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 dřepů s 15kg v každé ruce střídavě s angličáky, ve zbytku 12 min max váha na clean) bolel a bolí ještě dnes, ale vzhledem k (ne)kvalitě tréninku posledních měsíců jsem s výsledkem velmi happy – 8:14 + 70kg.
A ještě jsem došla do gymu se rtěnkou (génius) a nerozmazala si ji po celé hlavě.
Tak moc dobrý den 😀 .

 

Spolu, jen my dva. Opravdu jen my dva, v celém gymu, protože normální lidi v sobotu v poledne třeba obědvají.
Bylo to fajn. A to dneska vim, že vůbec není málo <3.

Tyhlety návštěvy z Prahy, co vystoupí z vlaku s úsměvem na rtech a chlebem z Esky, ty by mohly jezdit častějš!

Tom

Napoprvé jsem nechtěl, aby se to zakřiklo, ale teď už můžu. Máme kanceláře v Brně. Takže jsem místo bouchání šampaňského šel o obědové pauze na pro nejlepší flat white ve městě 🙂 . Bonusem k tomu byl vit. D a taky zmrzlé uši.

S panem Davidem na sebe máme štěstí jen jedno odpoledne v týdnu, a tak ho ždímáme na maximum, stejně jako naše trika po WODech. Stále obdivuji, jak cvičí, jak se pořád usmívá  a že mu není vůbec blbé mě porážet 🙂 .

Čtvrtek a menší krize. Poprvé se mi stalo, že jsem se musel do práce nutit, že jsem byl stejný jako spousta lidí, které nesleduji, protože jejich hlavním cílem je nějak přežít týden, aby si mohli užít víkend. Proto tahle fotka z volného dne, která mi připomněla, jak to bude fajn a dala mi aspoň trochu energie ten týden dotáhnout do konce.

Úuuh, ta rekonstrukce je náročná! A odjet z Ikei bez hot dogu? Nemyslitelné😅. Jen teda kvalita už není, co bývala. Mám pocit se zhoršily, jako by ubylo masa (i toho ihahááá☹️.

Nová Nana? Spokojenost, v předchozích sedmičkách se mi o kus lépe vzpíralo, ale na dvojáky nebyly to pravé ořechové, takže jsem je střídal s Metcony. Všechny tyhle nedostatky s osmou řadou vyřešili a cítím se v nich fakt dobře. I když jsem měl ze začátku pocit, že nebudou stabilní, ale přesvědčili mě o opaku.

 

5 Comment

 1. Zdenek says: Odpovědět

  Vy jste s chlebem z Esky spokojeni? Měl jsem ho několikrát a vždy byl připálený. Dobrý byl, ale pamatuju, že takový býval dříve každý chleba. Když už chleba, nejraději si dám Ason.

  1. Tom says: Odpovědět

   Řekl bych, že ho takhle dělají schválně, alespoň tento typ. Chuťově nemám pocit, že by byl spálený, takže já jsem spoko 🙂

   1. Zdenek says: Odpovědět

    Schválně připalují chleba …, no nevím. Já jsem stará škola, tak se držím toho, co říkávali mutagenisti „Co je hnědé, je karcinogenní.“ Stejně tak to mám i s kafem, pražením nevznikají příliš prospěšné látky.

 2. Michaela says: Odpovědět

  Ahoj Zuzi,
  musím říct, že jsi pro mě odbrovskou inspirací, co se týče přístupu ke škole. Studuji docela náročný obor a nebyla jsem jednu dobu schoná se každodenně připravovat, ale tvůj článek, cca před rokem o efektivním učení, mi opravdu pomohl. A především ranní učení, Za to ti moc děkuji, inspiruješ spoustu lidí.
  Ale na něco bych se chtěla zeptat, jak ráno řešíš snídani? Všimla jsem si, že se učíš od 5 ( i dřív možná? 😀 ) a snídáš až třeba v sedm. Nemáš hlad? Já právě mám ráno dilema, když vstanu, potřebuju se najíst, ale jak se najím, připadám si po ovesné kaši dost plná 😀 předem děkuji 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Ahoj Míšo, to jsem ráda, že ti některé nápady přišly k užitku :).
   Snídani neřeším, protože ani moc nemůžu. Bydlíme teď v 1+kk, nechci Toma ráno budit, nechci dělat zbytečný hluk, takže si prostě zalezu na chodbu do křesla a snídám, až když je vzhůru. Hlad většinou moc nemám, kdyžtak ho hrnek čaje chvilku zažene a najím se, až to jde. Na druhou stranu věřím, že někomu před snídaní hlava pořádně nefunguje, takže je asi potřeba najít si cestu, jak ti to nejlíp vyhovuje :).

Napsat komentář