Náš Instaživot CLVX.

Tomík v Brně, v běhu a obložen čokoládou. Zuz mezi miminky a taky dost v poklusu, ale cíl je na dohled.
A hlavně je nám dobře spolu a to je pak všechno daleko jednodušší 🙂 .

Tom

Některá rána nejsou taková, jak si je zrovna naplánuji. Cestou z kontrolního dne na bytě jsem si chtěl zajít na chleba s vajíčkovou, ale nebylo mi přáno, takže jsem „bohužel“ skončil s rolkou v ruce 😀 . A tuhle krásku můžu víc než donuty, protože skořice, cukr a smetana, oooooo 🤤😍.

Konečně! Na konci loňského roku jsem každý běžecký krok protrpěl a nechápal, jak jsem mohl zvládnout tři Spartany, když mi pak dělalo problém i pár kilometrů, ale teď se to začíná prolamovat. Sice netrénuji s takovou frekvencí, ale tyhle 1 až 2 výběhy během týdne mi budou letos stačit 🙂 .

Ve čtvrtek zazvonil u dveří pošťák a přivezl tuhle kouzelnou krabičku plnou hnědého zlata <3. Zatím máme ozkoušenou jen 99% a do sladké kaše mi sedí jako prdel na hrnec. Navíc jsou čtverečky menší, takže nemizí tak rychle #winwin.

Tyhle obědové pauzy, kdy jdete na Zelňák a potkáte tam půlku svých kamarádů. Všichni mají boule za ušima a chytají každý sluneční paprsek. Teda až na našeho Doda, který byl jak hrbáč schovaný většinu času pod bundou a poslední dny preferuje tekutou stravu 🙁 . Ale už jen chvilku, pak máme domluvenou svíčkovou, Bun bo, burger a spoustu dalšího 🙂 .

Už je to chvíli, co jsem se v klidu nenasnídal doma, protože pořád někde trajdám a přes týden si nosím vločky v krabičce s sebou do práce, ale sobota byl náš den! Vytáhli jsme křesla na terasu, společnými silami uvařili proteinovou kaši a pak ji u poslechu 90s společně snědli. Víc takových rán, prosím 🙂 .

 

Zuz

Náš dočasný domov (čti: ložnice-obývák-kuchyně-šatna-pracovna v jedné místnosti) se rozrostl o další obytný prostor – v křesle na terase trávím každou volnou chvíli <3.
A v pondělí taky první den předstátnicové pediatrické praxe, pro mě tento týden na novorozenecké JIP. Každý jsme dostali svého pacienta, můj je ten nejkrásnější chlapeček na světě. Vaječníky vybuchly.

Další týden, další Loono workshop, tentokrát Žiješ srdcem o prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Mám ráda ty na školách, hodně mě baví ty ve firmách, ale veřejné workshopy jsou zdaleka největší adrenalin – do poslední chvíle netušíš, kolik lidí přijde a jaké se na tebe vlastně bude koukat publikum.
Tentokrát se sešlo něco přes sedmdesát párů vstřícně pomrkávajících očí a my si to s Barčou hrozně užily. Díky všem, co přišli pomoct!
Also, jeden z posledních okamžiků, kdy mě můžete vidět s fonendoskopem na krku 😀 .

Když se ti po dvou hodinách kouří z hlavy a u dveří najednou zazvoní pan David s borůvkovým koláčem, aby ti státnicová kazuistika šla líp od ruky.
Nevím, jak se slaví ukončení chemoterapie a cyklu ozařování. Nemám s tím žádné zkušenosti. My se prostě rozhodli obdarovávat se dorty <3.

Další čtvrtek strávený v Národním ústavu duševního zdraví na celodenním školení. Jako každý měsíc.
Cítila jsem se v tu chvíli cca tak, jak jsem vypadala (před šestou ranní z domu, 2,5 h ve vlaku s nosem ve skriptech, 7 h přednášek a diskutování, další ráno zkoušení z novorozenecké pediatrie, mozek na cucky), ale stálo to za to. Minimálně proto, že se mi zase potvrdilo, že spousta z toho, co dělám, má smysl. #dusevniZdraviJeTakyZdravi 

Můj oběd, můj muž a Davidovo koleno. Pátek. Sluníčko. Pediatrická kazuistika a zkoušení úspěšně za mnou, hlava o trochu volnější. Tohle byl náročnej týden. Ale už jenom chvilku 🙂 .

Něco mi říká, že se v gymu v létě všichni rozpustíme. A vzhledem k tomu, že už na konci dubna tu potkám málokoho oblečeného, asi to bude ještě zábavný 😀 .
Času málo, učení a aktivit moc, ale jak na to tak koukám zpětně, pořád se mi daří zvládnout cca 4 tréninky týdně a něco málo pomalého běhání na odpočinutí hlavy k tomu. A to je hezké. Nelámu ve velkém osobní rekordy (ale aspoň je vyrovnávám 🙂 ), six pack jsem vyměnila za 4 hotové státnice a cíl tréninku je aspoň trochu si ho užít. A to se často daří. A z toho mám fakt radost 🙂 .

 

 

1 Comment

  1. Ared says: Odpovědět

    Neboj fonendoskop si uzijes i po škole 😀

Napsat komentář