Náš Instaživot CV.

První týden semestru jednoho medika a úplně poslední studentský týden jednoho stavaře :).
Navštívila nás Ostrava, zabil nás první workout letošního crossfitového Open, talířům a miskám vévodila rychlá jídla za 10 min uvařená a 5 min snězená… prostě máme se skvěle a rychle, jak už jsme zvyklí.

Zuz

Páteční konference o psychosomatice úplně nesplnila vysoká očekávání, ale zase jsem poznala krásy Šternberka, třeba tuhle lavičku u vody :D. A když váháš mezi rautem a vlastním obědem, prostě posbírej ze švédských stolů to dobrý a přihoď si to do vlastní krabičky.
Doufala jsem v nějaký salát. Měli bramborový.

Pojďme všichni ocenit Tomíkovu mobilitu, dotkl se i těmi jeho krátkými prstíky!

Občas doma snídám s neodbytným pocitem, že mě někdo sleduje.

Když po tréninku neodoláš krátkému výklusu při západu slunce :). První trochu jarní den a já už se nemůžu dočkat, až takový bude každý. A nebo si domů pořídím tu zářivku na fototerapii, kterou zvedají náladu depresivním pacientům. #takyŘešení

Tento týden je chvilka volného času vzácnost, takže většinu hlavních jídel pokrývá chilli con kuře z pomalého hrnce. S bramborem, rýží, nebo na véču s tortillou a salátem. I manža si čvachtal.

Mrtvá po a pořád mrtvá, ale už šťastná a dýchající o hoďku později.
Open je crossfitový svátek, jediná cesta k letním Games a taky každotýdenní záruka, že pár dní nebudete hýbat aspoň polovinou těla. Já jsem letošní první workout – hromadu angličáků s přeskokem bedny a ještě větší hromadu trhů s jednoručkou – zvládla v pro mě velmi uspokojivém čase a po třech dnech už i chodím jako člověk.

V sedm ráno směr „akníčka a mastičky pastičky“ na kožní, odpoledne rovnou na povinnou přednášku z Preventu. První ostrý týden semestru se s náma moc nemaže, ale Kofi Kofi zachrání každého znaveného medika. TGM approves.

Volejte sláva, ve čtvrtek se mi dokonce podařilo v poledne na chvíli zastavit doma! Už chvíli na mě ve spíži koukal opuštěný balíček sezamu, tak jsem ho obětovala na tenhle rádobyasijský experiment. Aneb co dokáže trocha škrobu, cukru a sójovky. #gurmán

 

 

 

Tom

Pozvání na kávu se neodmítá, zvlášť pokud je od delegace až z dálného severu :). Společně na skok ve Skogu filtr, dortík a tak, znáte to. Rád jsem musel slíbit i návštěvu zas u nich, takže se z toho šlapání na Lysou a společného tréninku jen tak nevykroutíme. Ale jestli nás pak odmění aspoň podobně dobrým koláčem, tak to bude v pořádku.

Nejdřív jsem první workout letošního Openu zničil já a následně po několika hodinách zas on mě :D. Záda na kaši – i když jsem se snažil hlídat, tak to prý moc nedopadlo, a následujících několik dnů byly vzpřimovače v jednom ohni. A ve chvíli, kdy čtete tento článek, pravděpodobně brečím někde v koutě, protože už zveřejnili WOD 2, kde bude beztak činka, spousta těžké činky. #chickenlegs :(.

A protože ti super lidi z Ostravy ví, že donuty rozzáří oči každé kaši, tak mi na ochutnání a nedělní snídani dva kousky přivezli. Byly boží, ale jestli jsou nejlepší u nás? To musí potvrdit až čerstvá várka :).

Tak dlouho hledáte bílou košili, až ji objevíte na dně koše se špinavým prádlem. #moudro! A to je něco, co večer před prvním pracovním pohovorem prostě nechceš.

Crossfit na 6:10 v Brně, pohovor na 10:00 ve Zlíně a snídaně 10:30 ve Velo Café Kroměříži. K dokonalosti už chyběla jen Zuz sedící naproti. No dobře, ještě o minutku dřív stažená vajíčka z plotýnky, ale to už bych moc rýpal :).

1 Comment

  1. Opravdu krásný blog 🙂 radost ho sledovat.

Napsat komentář