Náš Instaživot CVI.

Zuz tento týden opět zvítězila co do počtu fotek, já ji ale úspěšně porazil v množství vyobrazených kalorií :D.
Tak dobrou chuť i vám, pokud třeba zrovna snídáte u těch nejlepších zážitků z našeho uplynulého týdne.

Zuz

Chia kaše s tvarohem, v hrníčku ne Granko, ale voňavá Tanzanie z french pressu a přede mnou sobota plná věcí, které dělám ráda. A taky jedna chlupatá paže.

Jaro je tu, venčíme už jedině ve stylovém květinovém obojku. Na to pac!

Někdo tomu říká styl. Já to nazývám „v neděli mě z tepláků nedostanete“.
Skóre večerní lekce vzpírání bylo 57,5kg na komplex 2x power clean + 2x jerk, 10min bolavý EMOM, jedna tvarohová bábovka od Doda a Matyášek, dvě a půl kila a skoro půl metru :)) #panuTrenéroviSrdečnéGratulace

Tento týden na gyndě. Ještě, že nám tak sluší růžová, jinak teda slabý.

Úterý ráno: 6:08 – 7:20 – 7:45.
Prostě jsem se rozhodla, že stihnu všech tisíc věcí na seznamu dne! 🙂

Když přijede muž z práce, teplá večeře má být na stole. Obzvlášť, je-li to jeho úplně první pracovní den, žejo.
No nechci se vychloubat, ale ta panenka se mi mega povedla ,:-D.

„Dobrý den, jmenuji se Zuzana a naučím vás, jak si na ně sahat správně.“
Mám za sebou první spoluvedení workshopu o samovyšetřování a prevenci (nejen) rakoviny varlat a prsu #prsakoule a bylo to supeer. Děcka z brněnské zdravky boží, všechny gumové koule i prsa jsme si spolu ochytali a ani jsem prý moc nekoktala před publikem. Tohle mě ba. Tohle bude dobrý :).

Tom

Páteční večer jak se patří. Randíčko jako zamlada a toulání se nočním Brnem až ke GÓ na společnou večeři :). A příjemné překvapení, jak se od naší návštěvy posunuli dál. Troufnu si říct, že jarní závitky mají snad nejlepší v Brně. Jen ty polívky by potřebovaly trochu doladit. Jaký je váš oblíbený vietnam? Bereme tipy i mimo Brno, aspoň si uděláme výlet.

V crossfitu je několik hlavních milníků. Nejdřív se nesmíte počůrat strachy při chůzi na rukou. Pak je spousta další věcí, ale jeden z králů všech gymnastických skopičinek je muscle up! Právě na ty přišla řada v druhém kole letošního Open. Šance byly minimální, ale já tak moc chtěl udělat alespoň jeden, až jsem se tam konečně vyhoupl. Ne jednou, dvakrát ani třikrát, ale rovnou 12x #jeeeej.

Ne, nezdá se vám to! Opravdu má ta kráska na fotce stejnou halenku jako na prvním snímku. Je totiž taky z pátku, kdy bylo potřeba dohnat i dortíkové resty. Já chvilku zvažoval vyměnit talíř za skleničku s vínem, ale v Melounu prostě nešlo odolat, a tak šel alkohol stranou :D.

Všichni u stolu a na něm úplně obyčejná vajíčka na chlebu s máslem a kakajdo. Tyhle ty rána doma mám fakt rád! A vy si udělejte taky takovou snídani, ať se vrátíte do dětství :).

1 Comment

  1. Zuzko hrozně ti to v těch šatech sluší 🙂

Napsat komentář