Náš Instaživot CVIII.

Boží týden :). Přesně to jsem si říkal, když jsem louskal večer před vydáním článku Zuzčinu část textu. Má to všechno. Radosti, bolístky i happy end. Tak neváhejte a začtěte se :).

Zuz

Odpočinkový víkend zase jindy. Sobota a neděle dopo jsem jela jak motorová myš ve snaze zvládnout co největší porci otázek z Dermatovenerologie, v neděli v poledne přesun do drahého Brna a rovnou na kafe a brainstorming s Davidem. Dlouho připravovaná Loono beseda Pravda o zdravé výživě byla za dveřmi a konkrétní program a předběžné představy našeho moderátorského exhibicionismu se samy nevymyslí!

Káva naštěstí zabrala dobře a s unavenými hlavami jsme zamířili na lekci vzpírání unavit ještě svaly. Levá kyčel už tehdy zlobila, ale zatím jsem byla vcelku funkční.

V pondělí ale přestala veškerá sranda a noha kompletně odmítla fungovat. Vybrala si na to ten nejlepší okamžik – přední dřepy ještě no problemo (85kg x 2 jako nový osobák 😀), ale při pokusu odrazit se do stojky jsem přistála na lebce.
V životě se mi to nestalo a koukala jsem jak puk (Mám na mysli stažený sval na noze, ne pád na hlavu při stojkách. Těch už bylo.). Naštěstí jsou fyzioterapeuti polobozi (kdybyste to nevěděli) a dneska už zas pobíhám jak postižená laňka. Tedy jako normálně.

Úterýýý!
O besedě chystám samostatný článek, protože všechno to info o (bez)lepku, (bez)mléku, veganech a paleolitcích si nechci nechat pro sebe. Zatím jen zmíním, že i přes stresík a nervíky (to bych nebyla já) všechno dopadlo nad očekávání a mám z toho skvělý zážitek :).

A aby té zdravé stravy nebylo moc, nabrali jsme Tomíka a zašli to po akci do Burger Innu vyvážit.

Týden na Pediatrii v Dětské nemocnici je více než fajn, stejně jako některé podniky v nejbližším okolí.
Zátiší s kávou a syfilisem v Kavárně Pole.

Maso a zeleninopříloha. V misce. Jím ideálně lžíci. Tak nějak teď vypadají moje obědy a než budu mít příští týden to ošklivé nepříjemné kožní za sebou, asi nevytvořím nic lepšího a pracnějšího.

Tom

Každodenní cestu z Brna do Zlína mi ráno zpříjemňují takovéhle nádhery #romantik. Jen teď s přicházející sezónou silničářů a zahájení oprav D1 musím doufat, že si je nebudu užívat delší dobu, než je nezbytně nutné.

Taťka prostě umí! Přidejte vajíčka z vlastního chovu a máte ultimátní víkendové kombo, kterého se snad nikdy nepřejím. Kakajíčko inklůdit, bez toho by to nešlo.

Už je to tady zase. Přišla nejhorší chlapská nemoc rýmečka a fakt trpím. Takže volný víkend jsem strávil v posteli se zázvorovým čajem a popravdě to moc nepomohlo. V práci už mi pořídili i roli technických utěrek, protože za kapesníky by se nedoplatili #benefity :D.

A až se postavím zas na nohy, tak vyzkouším i nové lásky. Moje mobilita kotníků a kyčlí je na tom i po letech protahování bídně (asi bych to neměl tolik flákat:() a pomůžu si na čince výš postavenou patou, teď to určitě bude na medaile :D.

5 Comment

 1. Zdeněk says: Odpovědět

  „Přišla nejhorší chlapská nemoc rýmečka a fakt trpím.“

  … Vincentka!!! Proplachovat a mezi tím aplikovat jako nosní spray. Vyzkoušeno.

 2. Lena says: Odpovědět

  Ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli víte (třeba ze zkušeností známých) o nějakém kvalitním kurzu výživového poradce v Brně, nebo i jinde v ČR. Vím, že to není stejné, jako několikaleté studium ve škole, ale věřím, že snad aspoň nějaké stojí za to. Případně i třeba trenérské kurzy.
  Díky moc a přeju krásný další týden.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Ahoj :). Je možné, že nějaký kvalitní kurz existuje (i když kdo ví…), ale především co se výživy týče o žádném dobrém nevím a bohužel neporadím.

 3. Lena says: Odpovědět

  Tak nějak jsem to čekala 🙂 Stejně díky. A na nějaký kurz instruktora fitness jsi slyšela pozitivní ohlasy? Nejde tolik o to získat „papír“, ale spíš si z toho kurzu sama něco odnést. Je mi jasné, že je to jen základ a důležité je samostudium a další vzdělávání. Vím, že se pohybujete mezi různými lidmi, proto mě zajímá, jestli máte třeba nějaké ohlasy, v okolí se moc nemám koho zeptat 🙂 Děkuju.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Promiň, já se v tomto opravdu nevyznám, takže nemůžu radit

Napsat komentář