Náš Instaživot CXIII.

Ani tento týden jsme nevynechali společnou snídani, přihodili jeden uplakaný výlet, trápili se v gymu, jedli, studovali, pracovali, málem se nezastavili… a bylo to moc fajn! 🙂

Zuz

Taková ta páteční ranní klasika.
Trénink -> jídlo -> mezi nemocniční zdi.

ARař ze mě jistojistě nebude, ale ty 2 týdny Intenzivní medicíny byly hodně hodně dobrý!
#simulaceJeSranda #ztracimeHo #kyslik! #mamoJsemVTelevizi

Protože jezdit na výlety když je teplo, slunečno a neprší je moc mainstream.
Sobotní Lednice vydařená, až k minaretu jsme se pročvachtali.

Neděle v bílém plášti – Světový den zdraví se podařil, mám radost :). Spousta lidí se dozvěděla jak se o sebe lépe starat, jak zachránit život druhému a já jsem byla přes PsychoVěci, jak jinak <3.

Pomalé hovězí s fazolemi, rýže a kadeřávek na školní chodbě. Nezapomenout si vidličku by bylo fajn, ale člověk nemůže mít vše.

Díky, žes nám ukázal, proč milovat crossfit, posmíval se nám, ničil nás angličáky a bil nás tyčí. #rozlucka #dojak

Tom

Říkali, že si mám užít školu, že práce je strašná votrava. Jen už nikdo nezmínil, že oslavenci rozdávají místo Bon Parů cheesecaky… a celkově kecali, mě to baví moc! :).

Malé radosti! Tahle byla sice hodně malá, ale za to pořádně těžká. Nové PR na split jerk posunuto nejdříve o 5 kg a nakonec o 10 kg na rovných 100 :). Síla navíc by snad i byla, jen na to ještě není úplně připravená hlava, tak třeba příště.

Výlet do Lednice byl hodně boží. Já si z ní odvážím několik fotek, burgerů :D. V Burger clubu hodně dobré a určitě lepší než třeba svíčková u Tlustých!

Občas jsem trochu rozlítaný.
Osobně mi to bylo celkem jedno, ale divím se, že se neozval nikdo z těch, co mi je chválili :D.

Café Pilát? Za nás anooo! Jedna z těch snídaní, ze kterých odcházíte nacpaní k prasknutí a troufnu si říct, že jsem lepší kaši hodně dlouho neměl.

Napsat komentář