Náš Instaživot CXIV.

Tom

Ostrava mě o víkendu dostala do kolen! Jednak super crossfitovými závody a pak časem stráveným s Míšou, která byla něco jako naše máma (milionkrát díky) :). No a taky touhle buchtou! Myslím, že jsem v životě lepší nejedl, prostě nebe v hubě.

Za kulturou! Poprvé ve Vítkovicích a zcela unesený atmoškou kolem. A abych řekl pravdu, líbily se mi daleko víc, než všechny památky, které jsem u nás viděl.

Týden předem jsem se hrůzou budil z představy plazení se studenou vodou pod ostnatým drátem a do Koutů bych nejraději ani nejel, ale po jejím boku to nakonec bylo skvělý. Užili jsme si kopcovitých 7 km, několik příjemných překážek, jiné už né tak moc a taky nějaké ty angličáky, ale bez těch by to snad nebyl ani Spartan :). A já už začínám pomalu přemýšlet kam dál. Nějaké návrhy?

Doma je blaze! Mamka ví, čím nám udělat radost a zpříjemnit vstávání.

Zuz

Víkend celý cestovací, tak bylo třeba se na něj řádně posilnit. V sobotu ráno jsme se tedy zastavili u našich drahých maminek a ta Tomíkova nám nachystala domácí vajíčkové hody. Byli jsme stejně šťastní jako jejich šťastné slepičky.

Cestě na Spartan race v Koutech vládla atmosféra strachu. U Toma z ledové vody v horském potoce, u mě o osud mých zbrusu nových závodních botek. Ale ty panoramata!

Možná se vám obsah mé sváteční snídaňové misky bude zdát kapičku nevábný… ale Dashka by si stejně dala :D.

Středeční rána patří dlouhým, ale výjimečně ne zabijáckým tréninkům, co víc než svaly a vůli pocvičí plíce a kondici.
2000m na běžkařském trenažéru
2 kola kolem gymu, 16kg kettlebell na každém rameni
4000m na assault biku
2 kola kolem gymu, kettlebelly tentokrát nad hlavou (aneb zpevni, cupitej a doufej)
3000m veslování
K tomu vzpomínkové tričko z návštěvy Reebok Crossfit 5th Avenue – snad zas brzo bude nějaká sportovní turistika :).

Čtvrtek.
Trénink -> Stáž na gastroenterologii -> Pracování vyřizování -> PrsaKoule v Kroměříži (kde to bylo prostě SKVĚLÝ, #veterinaRulez) -> do Brna -> Pár minut strávených s mužem a spát.
Miluju takové dny. A stejně tak (a v poslední době snad ještě víc) ty, kdy můžeme společně nedělat třeba vůbec nic a jen tak být spolu. Ale víkend je za dveřmi :).

 

Napsat komentář