Náš Instaživot CXLII.

Ahoj Zuzi, sem napiš zase nějaký super text, ať se lidi při čtení pobaví.

Díky, Tom

P.S.: Byl to boží týden!

(Ještě, že máme doma rozdělený úkoly :D. Z.)

Zuz

Ples lékařské fakulty. Poslední. A s mými nejbližšími lidmi. Byl…

… prostě skvělej.

Užívám si poslední týden „prázdnin“, než zas otevřu státnicové knihy. Takže třeba jezdím po mimobrněnských prsakoule školeních (ahoj Olomouc!), než zas nebude jak a kdy a pak tam dvě hodiny v kuse povídám o prevenci nádorových onemocnění, protože nikdo neměl volno, aby se ke mně přidal a pomohl :D.
Náročný. Ale moc dobrý :).

Nové menu v brněnských 4pokojích se muselo otestovat, samozřejmě. Vajca T.G.M. (tedy do skla, samozřejmě) luxusní a po jejich pořádném hrnku batchbrew, co vám přistane na stole k snídani, jsem byla produktivní až do odpoledne.

Netuším, kde se tam ty kostkoidní věci vzaly, ale neptám se a nebráním se :D.
Vzpírací komplex (trhy, OHS a tak) byl fajn a fuj zároveň, wod (50 shybů, 50 thrusterů, 30 cal na kole) odporný a super :D.
Jídlo a na vizitu <3.

4 volné dny a 3 z nich stejně strávené v nemocnici.
Na gymplu jsem snila jednou studovat obor, co mě fascinuje a baví.
Teď mám sen jednou pracovat na dobrém místě, mezi chytrými, milými lidmi s podobným nadšením… a i ten se pomalu začíná plnit <3.
#neniToJenPraceKdyzToMilujes

Možná mám jenom hrozné štěstí. Možná je to i tím, že tu starost o lidské duše dělám srdcem.

Tom

Soboty mají být klidné a pomalé. To u nás platilo asi tak první dvě hodiny po probuzení, kdy jsme vyrazili vyzkoušet nové menu do 4pokojů. Nutno k němu říct, že jsem fakt nepředpokládal, že budu snídat vlastně burger, ale čekal jsem, že bude vše vymazlené a taky že bylo! A termix, vážení, ten chutnal ještě neskutečněji. Za sebe dávám 15 kaší z 10.

Máme to v ruce, vidíte to taky, že jo? 😀 Náš styl otáčka, zaseknutí a trucánkovský odchod z parketu se bude jednou učit na všech tanečních školách, uvidíte! :):)

Klapka a pomalá snídaně znovu, pokus druhý. Společně s nimi (ahoj Kájo a Davide) poprvé v Industře. Dvě hodiny povídání, smíchu a dobrého jídla, co je víc?

Jo a zajděte si tam na brunch, maj to fakt boží minimálně jako úsměv Zuz :).

Znovu se hýbu #jeeej. Kašílek i rýmička jsou fuč a můžu zase začít něco dělat, třeba běžet omrknout náš náhradní byt na dalších 5 měsíců.

K tomuhle by šlo vymyslet tisíc super popisků, ale dochází baterky a prostě budu jen hole konstatovat, že jsou lentilky na kaši děsně sexy :).

 

Pěkný pátek, lidi!

Napsat komentář