Náš Instaživot CXLIV.

Místo adventních světýlek zdobíme náš domov prachem a sutí, ale to vůbec nevadí, protože lidský faktor letošních Vánoc poráží všechny ty předešlé na celé čáře.

Zuz


Jsem takhle přišla do kuchyně najít si něco k večeři a nenašla jsem tu kuchyň.
Říká se, že lepší vyhořet než se stěhovat. Co je lepší než rekonstruovat plus se stěhovat? Na to nejspíš nic nemá :D.

A když tu kuchyň nenajdeš ani ráno, vyrazit snídat do města je přinejmenším rozumné.
Café Momenta jsme dali v pořadí už třetí šanci a konečně naplnila očekávání. Moc dobrý. Všecko.

První noc v novém (i když přechodném) bytě je zásadní záležitost, ale první přečtené státnicové otázky neméně.
Nové pracovní místo, nový výhled, tlustý špalek Gynekologie a porodnictví. Come at me.

Pondělí bylo maximálně produktivní. Možná až moc. Unavená hlava už večer pracovala z posledních sil, po 5 sériích dřepů se do ošklivého wodka vůbec nechtělo… ale nezabalit to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Pohyb léčí. I duši. No fakt, na to jsou studie.

Milé Brno. Jsi nejlepší <3.

Poprvé před lidmi o sobě, o své cestě, o svém pohledu na svět (ano, i bez očí).
Obsah nezhodnotím, ale gestikuluju profi a to se počítá.

Vánoční besídka.
Zdobení perníčků, Ježíšek, slzy dojetí a hřejivo.
Je mi s nima tak dobře 🙂 .

Tom

Takové to těšení ve čtvrtek večer, že v pátek vypukne něco, co plánujete posledního půl roku a věříte, že to bude boží. Koukáte, že vlastně i teď má náš byt svoje kouzlo a pak…

… se vám chce po pár hodinách spíš brečet, protože si nedokážete představit, že tady v tomhle bordelu máte za pár měsíců bydlet. Ale! My budeme, protože všechno jde 🙂 .

Chráněná dílnička Zuz, Tom, David a Kája, chcete nás? Značka: Babiš i prsa perníky umíme! Vánoční besídka brněnské rodiny dopadla nad očekávaní a byl to jeden z těch hodně příjemných večerů, kdy se dospěláci baví nad zdobením 🙂 .

Vánoce 100 % loaded. Vše letos uteklo zase rychleji než dřív. Trhy nám letos moc nevyšly, ale za jeden večer stíháme Turbomošt, vánoční šalinu, zmrznutí, zazvonění na Svoboďáku a hlavně být chvilku spolu tady a teď.

Přiznávám, že žít bez kuchyně nebyl jeden z našich top nápadů. Ale aspoň nás v sobotu příjemně překvapila Momenta a v neděli Marťa, která přinesla donuty :)) .

 

Napsat komentář