Náš Instaživot CXV.

Vzpomínky na víkendové radosti nám tento týden usnadňují zápřah všedních dnů, které se s námi moc nemazlí.
A světe div se, v Brně se ještě najdou i bistra a kavárny, kde nás ještě neznají jak své boty :D.

Zuz

Úžasná a zážitky nabitá Loono sobota na brněnském Majálesu a (ano, slyšíte dobře 😀) Utuberingu.
Náš tým složený z 5 kofeinem nabitých mediků to vzal velmi zodpovědně, na stagi jsme popovídali něco o prevenci onkologických onemocnění a za celé odpoledne se nám podařilo naučit samovyšetření prsou a koulí cca 1000 lidí.
Wow. Náročný. A úžasný.
(Na fotografii není Jiří Ovčáček.)

Když kocour není doma (odjede do práce), myši mají pré (ukradnou mu misku a sušené maliny).

Tenhle týden je, co se školních nároků týče, poněkud hustý. Ve čtvrtek zkouška, v pátek hnusný ošklivý zápočtový test a hlava ve skriptech a papírech každou volnou chvíli.
To se pak stane, že pro mlíko vyrazíte v elasťákách a je vám to dokonale šumák.
Jako omluvu společnosti jsem si aspoň koupila kytičku. #ORLnadory #koureniJeFuj

Ale od učení se musí dělat i zdravotní přestávky a já jednu z nich ráda využila ke společnému poděkování, které jsme jako brněnské Loono poslali všem těm, kteří nám na HitHitu přispěli na novou kampaň #zijesSrdcem.
V několika minivideích jsme se podělili o pár zajímavostí o <3, zatímco zbytek výpravy v pozadí přeskakoval přes švihadlo jak tlupa opiček – jeden přeskok za každou vybranou dvoustovku. A bylo jich přes 1900.
Tak ještě jednou díky, vím, že i mezi vámi bylo těch, co nám něco přihodili, mraky :).

Cílová rovinka před zkouškou z Intenzivní medicíny (která nakonec dopadla na výbornou, byla moc příjemná a pan profesor je drsňák, ale velkej frajer – jak už to u těchhle borců, co denně zachraňují životy, bývá), spousta algoritmů, EKG křivek, adrenalinu a jedna skořicoKaše s vajíčkem.

 

Tom

Velmi milé překvapení na nás čekalo v sobotu v nové kavárně a pekařství. Vypadá to, že se na brněnské gastro scéně objevil další podnik, který se to snaží dělat chutně a kvalitně. Jak Zuzčina tak má vajíčka byla moc fajn, ale víc nás překvapila úplně obyčejná kaše. To bylo nebe v hubě. Trochu zamrzí, že se nedává sklenička kohoutkové vody ke kávě, ale to už jsou detaily. Pokud hledáte klidné místo s dobrou snídaní, tak Post je dobrá volba :).

Je to tady zase. Pro nás zhýčkané teplotou v gymu začala běžecká sezóna. S ní se rozjely i nejrůznější druhy skupinových tréninků – my se s Luckou a Klér potkali na pravidelném čtvrtečním pořádaném Reebokem a mohli si tak užít společných 10 km a dobře si pokecat. Zároveň to byla první letošní zkouška na Night Run, na jehož start se postavíme se Zuz už tuto sobotu #panika.

Sem tam je potřeba nasávat radosti z drobností, jako je snídaně s raw tyčinkou a ovocem. Cesty do práce, kdy chytáte jarní paprsky už ve dveřích, nebo jen z faktu, že vás čeká školení a tvarohový koláček.

Po několika měsících jsem v posledních 3 dnech strávil na tréninku nejméně času, ale při tom středečním jsem se cítil jak kdybych tam trávil celé dny. Potřebnou sílu nedodala ani tahle epesní růžová výbavička. Maximálka na jedno přemístění a nadhoz se tak zastavila na 95 kg. Následných 30 min po pěti opakování s 50, 60, 70, 75, 80, 85, 90 a 95 kg pak bylo čisté peklo a trénink hlavy, abych se na to nevykašlal.

2 Comment

  1. Míša says: Odpovědět

    Paráda! Moc držím palce při zkouškách. Medicína se s námi nemazlí. 😀 Stíháš sportovat každý den? 🙂

    1. Zuz says: Odpovědět

      Ahoj, moc díky! 🙂 Tréninky mám 5-6x týdně.

Napsat komentář