Náš Instaživot CXVI.

Kytice velká jako svět, sobota s prsama, po 100 letech taky běžecký závod, gastrovýlet do Prahy nebo onkologický týden.
Hezký pátek přejem! 🙂

Zuz

Prso! Takové hezké nám donesl na poňuchnání pan doktor z brněnské plastické chirurgie. Jeho a paní docentku z oddělení genetiky Masarykova onkologického ústavu jsme pak vystřídali v přednášení na sobotním „Otevřeně o rakovině“ ve Vida centru.
Loono je srdcovka a možnost účastnit se podobných akcí a setkávat se se zajímavými lidmi veliký bonus k tomu :).

Pořád vidím tisíc chyb.
Ale před měsícem jsem jich viděla tak 1500.
A hlavně mě vzpírání fakt moc ba!

Běžecký závod jsem si nestřihla už hodně dlouho a brněnský Night run se utíkal vyloženě příjemně. Jen Dan nevypadá vůbec šťastný ze své zlaté placky.

Na snídaně už jsme tak trochu experti, ale karlínská Eska nám vyrazila dech.
Vejce do skla s červenou pšenicí úžasný, domácí marmelády a chleba dokonalost a ta buchta… na tu si prostě radši zajděte sami.
Znova! Prosím!

Z nedělního výletu do Prahy se tak nějak spontánně vyklubala oslava výročí.
Procházeli jsme se a koukali a seděli a jedli a nic nedělali, hlavně jednoduše byli spolu, shon všedních dnů nechali někde daleko za sebou a odpočinuli. A bylo to krásný 🙂

Stáž z Psychiatrie už byla v podzimním semestru, můžu tedy tu aktuální na Masarykově onkologickém ústavu prohlásit za už teď nejlepší zážitek toho jarního.
ČokoKaše o přestávce mezi semináři, po nich nakouknout do provozu na oddělení, všichni vyučující jsou neskutečně nabušení znalostmi, milí, snaží se nám co nejvíce předat a že už bude po 5 dnech konec mě mrzí moc.

Čtvrteční zařizování a domlouvání ve městě (další projekt o duševním (ne)zdraví už je v cílové rovince a já mám velikou, velikou radost) a dobrá káva v ještě lepší společnosti mé nejvíc nejoblíbenější nutriční :).

That feeling, when you have čerstvě oprané bílé #shinebrightlikeadiamond.
Někdy mě napadne, jestli vlastně dělám dobře.
Jestli všechen ten čas a energie a snaha stát se jednou dobrým psychiatrem… jestli to třeba není úplně mimo.
Jestli by mě něco nebavilo víc, jestli jsem příliš brzo nezavřela tolik jiných dvěří – co když bych jednou byla šťastnější při rození miminek, starání se o nemocná srdce nebo za operačním stolem.
Ale pak odcházím z Psychiatrické kliniky po pohovoru s pacientem, venku je nádherně, v hlavě už chystám zápis vyšetření, co budu posílat panu doktorovi… a jsem v totálním flow, šťastná, celé mi to dává smysl a vím, že přesně tam, kde teď jsem, je to správně <3.

Tom

V sobotu se na Moravu přiřítila velká voda z Prahy a my tak mohli posnídat ve skvělé společnosti naší Kwetinky :).

Rozděluji dny v tréninku na ty boží a na ty, kdy jsou na programu snatche. Celou tu dobu, co dělám crossfit, s jejich technikou bojuji, a do mojí hlavy to prostě neleze. A tak mám maximálky podobné jako holky, co právě vylezly z On Rampu.

Večer zabzučí sms, že právě mamča vytáhla koláče z trouby, jestli se náhodou cestou do práce nestavím na příděl. A to bych nebyl já, kdybych odmítl #otesánek. A ráno? Na koláčích přišpendlený lísteček, že v kuchyni čekají čerstvě přichystaná vajíčka. No nemilovali byste je? <3

Když někdo dělá svoji práci od srdíčka, tak se to pozná. A ve světě zvedání těžkých vah, shybů a angličáku se tohle daří klukům z Colliery Crossfitu z Ostravy. Věnují se všem bez ohledu na věk, životní osud nebo povolání a za tohle mají můj (náš) obrovský respekt a obdiv.

A pak vám třeba jen tak pošlou tričko, protože jste jim ho pochválili. Prostě boží!

Ne vždy jsme byli czechfitnesscouple. Za posledních osm let jsme vyzkoušeli nejrůznější podoby (#czechFatCouple 😀), ale vždycky jsme se měli rádi a já doufám, že ještě dlouho mít budeme <3

2 Comment

 1. Wow, sa na PK prezliekaš do komplet bielych handier? Mne sa podarilo prežiť LF v civilných handrách hešteg rebelwithoutacause. Ak nemáš v pláne sa v budúcnosti uštvať a mať čas ako tak aj na svoje koníčky a záľuby, tak je psychiatria fakt dobrá voľba, chíra a miminká hodne ničia postavu 🙂 A dá sa z toho robiť sexuológia, čo je fakt cool obor.
  Inak dnes som ti zabudla povedať, že pokiaľ sa budeš v stredu nudiť, tak sa môžeš prísť mrknúť na študentskú vedeckú konferenciu, budem prezentovať, čo sme s pánom doktorom za cca rok vyprodukovali.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Já se v těch bílých cítím fajn 🙂 a určitě líp než třeba v plášti (ale může to být tím, že jsem ho už pár let nežehlila).
   Když budu ve středu jen trochu stíhat, tak určo dojdu, dík :).

Napsat komentář