Náš Instaživot CXVII.

Podle trenéra byl tento týden z těch lehčích, no my jsme si toho nějak nevšimli :D.
Zabrat nám dost daly taky pracovní a studijní povinnosti, ale už víme, jak si to i v náročné dny dělat hezký. Ať už třeba podařeným prsakoulím odpolednem nebo pořádným hrnkem sladkého kakaa <3.

Posledních pár dní okem našich telefonů – enjoy :).

Tom

Tento týden byl trochu jiný než ty předchozí. Moc to nešlapalo a našlo se jen pár věcí, co mi udělaly fakt radost. Jednou z nich byla snídaně doma – vajíčka od taťky nikdy nezklamou, přidejte k tomu kakajdo a máte recept dobrý start dne.

Hlavně bylo užít si i ty maličkosti, pokud se to o čince naložené železem dá říct. Třeba komplex 2x power clean a 1x jerk s 90 kg, kdy jsem se cítil pod osou konečně jistě.

 

Nebo když Jay-Fíí přinesl do gymu dort z dalšího kola #chlapisobe, který byl luxusní a nastavil nám všem laťku zase o kousek výš :).

 

Ve středu jsem byl rád, že můžu zavřít zápisníček a jít domů, protože prát se další minuty s tím odporným workoutem by bylo asi nad mé síly. Ale i takové tréninky, kdy je to hlavně o hlavě, jsou potřeba.

A středa znova. I když to bylo celé fakt hnusné, našel se světlý bod – burpee muscle upy na hrazdě. V každém ze 4 kol jich bylo 5 a já se nedal a všechny tam i přes pár nezdarů nasázel bez pomocné gumy. Že bych konečně mohl mířit správným směrem mezi velké crossfitové kluky? 🙂

Zuz

Klasické ranní úřadování za kuchyňským stolem, zatímco svět ještě dospává. Kolik jsem v životě už utratila za deníčky a bločky nechci nikdy vědět.

Když netušíš co na kaši, mrskni tam všecko.
Víkendy na cestách, na výletech nebo na prsakoulích jsou vždycky super, ale na línou sobotu v peřinách s touhle chlupatou 30kg zátěží v nohách jsem se fakt těšila.
Okej v té posteli celý den nechyběla ani skripta z Onkologie, ale s tím už medik počítá.

 

Když dělám salát já, vyjde z toho velká mísa zelených věcí nevábného vzezření #králík.
Když ho chystá maminka, dopadne to takhle <3.
#holkysamydoma #brachavyletuje #nemusibytknedliky

 

Jak jsme se shodly s Blaničkou, pryč jsou období sportů, při kterých jsme vypadaly přitažlivě.
Po ošklivém wodku a při nádorech mediastina aspoň ta horká čokooříšková kaše :).

 

Chilli con carne nezklame a ta kytka je pořád nádherná <3.

 

Čtvrteční oběd – krabička s navařeným hovězím spokojeně zapomenutá v lednici, tak to máš za to, Zuzano.

 

Veřejný #prsakoule workshop v Brně. Můj první.
Zatím jsem se učila jen na malých skupinkách nebo školních třídách, do auly Fakulty sociálních studií nám ale přišlo přes 100 dospěláků a já to měla vzít hned z úvodu, ideálně nekoktat, nepřisednout si spodničku, nezapomenout své jméno a tak.
Ale podařilo se nám to hezky. Mám radost. Velikou.
Moc děkuju za veškerou zpětnou vazbu a všem, co si za námi přišli povídat o zdraví a prevenci. A do příště se naučím nesmát se vlastním vtipům do mikrofonu, protože je to fakt nepříjemný zvuk.

Napsat komentář