Náš Instaživot CXX.

Prodloužený víkend v Praze zanechal tolik dojmů, až se málem do Instaživota nevešly.
A nám se zase potvrdilo, jaké máme hrozné štěstí na lidi kolem :).

Tom

Neděle ráno, sluníčko, klid a rodinná snídaně v Esce. S každou další návštěvou se přestáváme bát a zkoušíme i jídla, která bychom dříve přešli bez mrknutí oka a ono se to vyplácí. Takhle makovka s uzeným vejcem, zeleninou a škvarky byla totiž epesní!

První den po Battle of Prague znavení, ale nadšení! Zatím nejlepší závody, kterých jsme se mohli jako diváci/závodníci zúčastnit. A Zuz crossfiťákům ukazuje dvojitý biceps zepředu :D.

Historicky první home office. Zuz s tím prudí skoro každý týden, protože jsem slíbil, že se budu snažit v pátky pracovat z domu nebo brněnských kanclů, ale zatím to nikdy moc nedopadlo. Tuhle první zkušenost jsem řádně oslavil müsli a hrnkem filtrované kávy s výhledem na Prahu, takže si nestěžuji a uvítal bych to častěji :).

To takhle zaparkuješ večer auto k gymu, protože další den jedeš s kolegy a protože blokový čištění #brnolajf, běžíš domů a ráno zvoní telefon, jestli nemůžeš jet #štěstíčko.
Jo a tahle fotka je z toho běhu domů. Nic lepšího/výstižnějšího nebylo a bez toho příběhu byste přece nemohli spát, takže tak :D.

Víkend byl nezapomenutelný v mnoha ohledech. A jednou z věcí, kterých si fakt vážím, je čas strávený s bráchou a zbytkem nejbližších. Ať už to bylo u téhle indické večeře, snídaně výše nebo jen pojídáním Jelly Beans s odpornými příchutěmi, jako je mýdlo nebo hlína.

Je skvělé mít vedle sebe někoho, kdo dokáže dělat takové skvělé věci. Nemůžu být víc hrdej!

Venku, na stojáka, s přáteli, nejmilejší (ne nemyslím pivo). Prostě boží pondělí! 🙂

Zuz

Klasické problémy na konferenci (ještě jsem to mlíčko v životě neotevřela normálně) mi rozhodně nezkazily den, protože tohle je moje představa výletu do Disneylandu :D.

Jedna zapékanka s bazalkovým pestem na posilnění před druhým dnem konference, odkud jsem se přesunula za drahým mužem na crossfitové závody Battle of Prague. A Antonínovo pekařství je kouzelné místo!

V Praze na mě čekalo <3.
Loono kampaň žiješ srdcem nás čeká už na podzim a já svoje 3D tisk srdíčko nosím hrdě už teď :).

Battle of Prague nasadila tuzemským závodům hodně vysokou laťku, ale hlavní důvod, proč jsem si víkend strávený mezi zpocenými těly tak užila, byla společnost Míši s Johanem.  Sláva instagramu, co vám přinese do života nové a supr lidi, a my zas musíme brzo na návštěvu do Colliery!

Přestávku mezi workouty jsme vyplňovali výběrovou kávou a slaným karamelem v kornoutu, samozřejmě.

Rodinná snídaně. Protože poskytnutý nocleh na víkend a vřelé zacházení si zaslouží minimálně pozvání do Esky. (Ty jejich buchtyyy achjo.)

Pondělní šílený den jsme završili a zhodnotili na společné večeři.
Vernisáž Příběhů bláznovství dopadla prostě nejlíp jak mohla.
Vzali mě na snovou stáž do Národního ústavu duševního zdraví, takže srpen bude hodně cool měsíc.
Mohla jsem strávit 4 dny s mým nejbližším člověkem, čehož si v poslední době vážím víc než kdy dřív.
Prostě – jděte tomu naproti :).

Bifluju studie, píšu článek…
Jen čistě náhodou v kavárně cca 3 m od naší výstavy žejo.
Vůbec nestalkuju, kdo tam chodí, jestli se mu to líbí a tak.
Ne ne ne.
A vůbec jsem tam od pondělka neseděla každý den :D.

 

Napsat komentář