Náš Instaživot CXXI.

Občas tě srazí na zem 125kg na dřep, občas vlastní nešikovnost na operačním sále. V obou případech je potřeba otřepat krev a zas se zvednout.

Zuz

Po 14 dnech doma aneb jak vypadá láska <3.

Naše nedělní potréninková tradice #chlapisobe už prezentovala v hlavní roli různé pecky, ale Dodo to tentokrát vyhrál na celé čáře.
Takové čokoporno :-O.

Wow.
Byla jsem po pár dnech mrknout na Příběhy bláznovství a návštěvní kniha mi vyrazila dech. Stránky se pořád plní a my máme čím dál víc důvodů nenechat výstavu jenom Brnu 🙂 #misePraha #ajestedal

Dvakrát hezky to nevypadá, na stáži z gyndy svačím v šatně někde v katakombách pod nemocnicí… ale chutná to OK a ještě jsem si to sama vyrobila, tak nemůžu brblat.
Jinak se mi každý den potvrzuje teorie, že ten, kdo chce být nejméně chirurgem, se umývá na operaci každý den. Viděla jsem za 3 dny víc krve než za 5 let :D. Ale taky pomohla přivést na svět (okej, spíš pomohla pak zašít) pár miminek a to je docela hodně cool!

V Atlasu umí hodně stylový kafe. Kromě toho tam taky pořádáme válečné porady ohledně výstavy a nebo vlastně děláme úplně cokoli a dál rádi šmírujem lidi, co na ni chodí.
A Terka nemá pivo.

Nečekaná placenta praevia #somOdsaval a odpolední test z Preventivního lékařství jsou dva pádné důvody, proč se na hodinu schovat do pytle v knihovně, poobědvat (rebel!) přikrýt se knížkou a chvíli nebýt.

Tom

Doma <3. Opakuji to stále dokola, ale myslím to fakt vážně, taťka dělá prostě boží vajíčka.

Proč mám ten sport tak rád? Protože vám jeden den ukáže, jak hvězdní jste, když dostanete svůj zadek 3x na hrazdu a…

… a další den vás pošle do kolen, když nejste ready na novou maximálku u dřepu. Protože je pořád co drilovat, nikdy nebudete dostatečně dobří a všichni kolem vás motivují posouvat hranice.

Nebo vám prostě upečou koláč a jenom jsou tam s vámi nebo vás hodí po tréninku domů. Protože nakonec je to nejvíc o těch lidech kolem.

Jahody, bazalka a čokoláda, tak trochu letní porníčko v puse. Měli byste zájem o recept na tuhle super krémovou kaši? 🙂

3 Comment

 1. Já jsem snad ten největší milovník ledového kafe, frappe,…všeho na ten způsob. A to z Atlasu vypadá teda bombasticky !!! ♥

  KIND TO YOURSELF

 2. Terka says: Odpovědět

  No zkrátka – od začátku až do konce naprosto boží <3
  Přeji Vám oběma samé báječné dny, mějte se krásně!
  Těším se na další článek!
  P.S.: Veeeeeeeeeelký zájem o super krémovou kaši! 🙂

  1. Tom says: Odpovědět

   Děkujeme 🙂 Na kaši se můžeš těšit v tomto týdnu!

Napsat komentář