Náš Instaživot CXXII + CXXIII.

Zdá se, že máte všechno skvěle naplánované. Na dovolenou odjíždíte s počítačem, fotky jsou vybrané a najednou vás vypeče tamní internet spolu s wordpressem, díky kterému se nepřihlásíte. A tak nějak vznikají dvojčísla 🙂

Tom

Otevřít v našem sousedství nový podnik a zrovna v sobotu, kdy chodíme na společný brunch? Tomu už bych neříkal ani náhoda, ale úmysl nás vytáhnout z postele na vajíčka s božskou kávou!

Všichni jsme se shodli, že jde o naprostý kýč, který si ale každý vyfotil :D.

Lépe by nás nic nevystihlo. Ani jeden nejsme zrovna pohybově nadaní a tyhle faily jsou tak na denním pořádku a podle všech reakcí na instastories máme docela zábavný život :).

Ano ano ano, tohle jsem si hodně užíval! Našli jsme si klidné místo s houpacími sítěmi, vytáhli knížky a celý den je střídali s minišlofíčky. Pokud náhodou hledáte příjemné čtení, tak „Stoletý stařík, který vyskočil z okna a zmizel“ můžu vřele doporučit.

Je to láska! Láska v Benátkách!

Krátký běh podél pobřeží při východu slunce a pak společná snídaně v přístavu s výhledem na jachty, to bych si nechal líbit každé ráno :). Vajíčka i slanina fajnové, ale jako u nás to nebylo.

Občas to v práci není úplně špatné, zvlášť když sedíte na terasa s koláčkem v ruce, kávou v druhé a máte celý Zlín jako na dlani :).

Zuz

Prý že jen tak. Nekonečným romantikem se nenarodil a o to víc si těchle „blbostí“ vážím <3.

Balení na dovolenou – zúžila jsem to na 4, ale míň už fakt nedám!

Den první, tradice koláčků na rakouské benzínce zachována. Těšíme se na moře, na teplo a úplně úplně nejvíc na spaní.

Chorvatská poběhová rána, švédské stoly co dům dal, můj muž, moje maminka a moje druhá maminka :)).

Vrchol našeho crossfitového snažení bylo pár minut vzhůru nohama. Na těch šiškách vyloženě radost :D.

Nalijme si čistého cideru, zmrzku mají Chorvati spíš průměrnou, což byl jeden z důvodů vyrazit na pár pornokopečků za italské hranice.
Čtvrtek v Benátkách.
32 stupňů ve stínu.
Žádný stín.
Žádná lavička.
Tisíc tisíců lidí.
A dost možná nejlepší den celého léta, protože s ním.

Všude dobře, po činkou taky. Návrat k silovému tréninku po pouhé týdenní pauze byl nečekaně bolestivý (a stále je), ale už se mi po železu stýskalo.
Jako přivítání trenér nachystal trochu vzpírání, výpady, thrustery a pak další výpady, kdybych náhodou ještě neměla nohy na koši. 15 ošklivých minut na vesle jako dezert, Krása. Moc.

Tréninky jsou fajn. Škola je super. Věda je úžasná.
Ale času stráveného s lidmi si cením strašně moc.
Jo a taky karamelizovaná cibulka se šunkou a vajíčkem je božská záležitost.

5 Comment

 1. Ann says: Odpovědět

  jste jako vždycky krásní a úžasní (i padající a vzhůru nohama) a to dobytí baterek vám moc přeju. a) Díky tobě, Zuz, jsem se fakt začala zajímat o duševní zdraví – čtu knížky, pořád poslouchám podcasty, snažím se starat i o to svoje a je to boží (mimochodem, další dost dobrá appka na meditaci je Insight Timer). b) kam píšeš ty odborné články, které poslední dobou tvoříš?

  1. Zuz says: Odpovědět

   A) To mám velkou radost! Fakt! Na appku mrknu, moc dík :).
   B) Články zatím hlavně studuju a zpracovávám, podílím se na přípravě výzkumu v rámci Psychiatrické kliniky. Jde o různé změny na mozku při poruchách příjmu potravy, proč a jak se to děje a co by to mohlo znamenat třeba pro terapii. Pro mě zatím složité tak, že se z toho občas zavařuje můj mozek :D, ale hrozně. Moc. Boží. Zajímavý. <3

 2. Ared says: Odpovědět

  A snídaně v momentě v brně nebo v kafci ti neláká ?

  1. Tom says: Odpovědět

   Nevím, jestli to byla otázka na Zuz nebo mě, ale k oběma mám spíše chladný vztah.
   Momentu jsme párkrát zkoušeli odpoledne na kávu, ale nikdy mi osobně nesedla, takže jsme se do ní zatím nevrátili ani na snídani.
   A na snídani v Kafecu jsme několikrát zašli, ale není to to „ono“. Může za to asi styl nabídky. Obecně mám problém se rozhodnout, co si dám z klasického menu a u nich jsem prostě v pasti :D. K tomu všemu do nedávna neměli s ohledem k ostatním podnikům v Brně ani moc pěkné prostory, ale to už teď neplatí:).

   1. Ared says: Odpovědět

    No já jen šla okolo po snídani v tebou doporučeném Podniku a nabídka Momenty mě zaujala a naproti i Sklízeno, ale to už ne tolik

Napsat komentář