Náš Instaživot CXXVIII.

Naše cesty se sice dočasně rozešly, ale zatím steskem nepláčem, protože tyhle letní zážitky nám to fakt nedovolí 🙂
Nový instaživot je na světě, nadměrné nadšení ze života included :D.

Zuz

Nejlepší ochrana před trémou? Až další den z fotek zjistit, že v té tmě před tebou sedělo málem 100 lidí :D.
Díky za příležitost diskutovat o autismu a nejen o něm po promítání Normálního autistického filmu pod širým nebem v Lužánkách – mrkněte na Palouk stříbrného plátna, ten program stojí za pozornost :).

Dobrodružstvííííí v Praze začíná!
Nechtěli jsme nic podcenit, tak jsme ráno načerpali síly z vejcí Benedikt v The Farm na Letné, v luxusní společnosti samozřejmě.

Duhová sobota. V hvězdné sestavě jsme učili samovyšetřování prsou a koulí na Prague pride a je to zatím asi můj nejlepší zážitek ze školení na velké akci (okej, kromě té zimy, fialová byla ten den moje barva). Všichni milí, příjemní, supr atmosféra a jedno pozvání na rande jako bonus :D.

Čau.
Tak tohle je na půlku srpna teď můj výhled.
Když jsem ze začátku roku psala do Národního ústavu duševního zdraví s žádostí o možnost stáže, byl to spíš takový pokus. Tahle vlajková loď české psychiatrie, nablýskaná budova plná lékařů, výzkumníků a top odborníků je místo, kam jsem snila, že se třeba někdy podívám.
Tak tu jsem, no.
A je to přesně tak skvělý, jak jsem si půl roku představovala <3.

Jo, akorát to teda není v Praze, ale v Klecanech. Pár kiláčků vzdušnou čarou. Jen o trochu víc na kole s romantickým výhledem kolem řeky. A zakončeno smrtí po totálním vyčerpání organismu, když se pokusíte vyšlapat ten odporný kopec zpátky domů k ústavu.
Zvlášť po tréninku. S overhead squaty.
Génius, Zuzano, jako obvykle.

Úterý.
Analýza dotazníků potřeb lidí s duševním onemocněním, rešerše úspěšných destigmatizačních kampaní, výlet do nádherných Bohnic a dvě hodiny povídání s mou oblíbenou začínající psychiatričkou. Is this heaven or what.

Cca 5 kroků od pracovního stolu. Takové obědy teda beru! 🙂
Jinak být ubytovaná přímo v NÚDZu a vařit si krabičky v deset večer, v pyžamu, na chodbě v kancelářské kuchyňce, to je zážitek, na který nezapomenu :D.

Jako obvykle se o mě v Praze Blanka vzorně stará, třeba mě vzala do nejsympatičtější činkárny hlavního města – teda aspoň dle mého názoru :).
Oficiální otevření nového Alpha gymu za dveřmi a mně se tam teda líbí moc. I PRka lítají, co chceš víc.

 

Tom

Sobota měla být tím dnem, kdy jen spím, čtu si a jím. Jenže! Aktivní já bylo silnější, a tak jsem se po 9 h spánku vydal s keckama do Soběšic, dal si 8 km (ano, jsem tak geniální, že si vypnu hodinky před koncem) a k tomu dva další v pomalém výklusovém tempu :). Pokud hledáte inspiraci, kde běhat, tak tohle je jedno z nejkrásnějších míst kolem Brna. Vezměte to po červené a o zážitek je postaráno.

Slaná nebo sladká? Dilema nedělního rána. Vyhrály tak obě varianty aka ovesná placka z Lidlu a na ní mandlové máslo s banánem, na druhé hummus s vajíčkem a hlavně s kakajdem k tomu. No, sliny se mi sbíhají ještě teď.

Nedělní vyjížďka s crossfiťákama na brněnském moři a jeden z nejlepších aktivních odpočinků poslední doby. Teď jen počkat, až se Zuz vrátí, abychom mohli jít znovu :).

Já vím, prudil jsem s nimi každej den na Instastories, ale nešlo je tam nechat (za dvacku), takže jako správný Čech jsem jich před koncem akce nabral víc :D. Jo a nejlepší je double chocolate!

Pánská jízda s panem Dodem, než nám odjede na pár měsíců pryč! Původně jsme chtěli zaskočit k Bucheckovi, ale při příchodu zrovna škrtli poslední nabízený kousek žvance, takže padla volba na Burger Inn. A stálo to za to. Konečně přišel zase slastný pocit z fakt dobře udělaného jídla, které chuťově hrálo :).

2 Comment

 1. K. says: Odpovědět

  Ahoj Zuz, zajímalo by mě, jestli jsi vždycky věděla, čemu se chceš zrovna věnovat (teď se to překvapivě netýká oboru). Vím, žes vyzkoušela bodybuilding, trojboj, crossfit…“bojovalas“ někdy s tím, že si nejsi jistá co tě nejvíc naplňuje, čemu věnovat nejvíc energie, v čem se zlepšovat? Jestli ano, máš nějaké rady co ti pomohlo? Jestli ne, lucky you :)) Občas mě láká víc věcí zároveň nebo mám pocit, že v něčem stejně nebudu dost dobrá, tak mě přejde nadšení a připadám si pak trošku ztracená. Chtěla bych mít tu jednu věc, do které půjdu naplno, jestli to dává smysl.
  Děkuju za odpověď.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Tak to se asi ptáš špatného člověka, protože jak správně říkáš, já už jsem vyzkoušela všecko možné :D. Ale vždycky dělám to, co mě nejvíc baví, i když bych třeba mohla být úspěšnější v něčem jiném.
   Radu nemám, ale občas člověk prostě musí zavřít některé dveře a rozhodnout se bez ohlížení zpátky, aby mohl být spokojený 🙂

Napsat komentář