Náš Instaživot CXXXII.

A je to tu. Podzim, nová etapa, nové překážky. A to nemáme na mysli jen těch 25 a víc v bahně někde uprostřed Tater.

Zuz


Abysme s princeznou taky jen netrčely doma.
Páteční pracovní odpoledne než mi muž přifrčí ze Zlína. V životě bych nečekala, že se nějak dotknu světa vědy, nedejbože se budu učit rozumět zobrazovacím metodám mozku… Ale právě tyhlety výlety mimo komfortní zónu a za novými obzory se v poslední době ukazují jako start spousty nových věcí a cest :).

ODPORNÝ sobotní trénink. Mrskat přes půl hodiny v kuse činkou střídavě se shyby a angličáky, to fakt nechceš. Ale vzdát jsem to nemohla – Tom právě umíral pár set kilometrů daleko na skoro nejdelším Spartanovi. To by byla pěkná ostuda.
A ještě jsem si durch propotila nové triko. A jak čuně ho upatlala od magnézka. Pračka je po mikrovlnce nejoblíbenější domácí spotřebič.

DobroPlacky jsou doma a já zas s láskou žasnu, jak se těm našim Příběhům daří <3.
V pátek nás čeká výlet do Třebíče a výstava s doprovodným programem. Tak to tady dopíšu a ještě budu chvilku trénovat přednes :D.

Občas týdenní kupování kafe vyměním za 2 porce čerstvého lososa.

Poslední společné ráno v Brně.
Byl to krásnej týden. Plný lásky, radosti a chlupů všude.

Cca 50 dnů do první státnice.
7×35 otázek.
Cestování a akce kolem Příběhů a další projekty, které tenhle podzim neplánuju opustit.
Tak jdem asi na to, no #winterIsComing #aChirdaTaky.

Tom

Jeden z nejnáročnějších dnů v životě. V sobotu jsem si prošel malým peklem na Slovensku, ale pro letošní rok trifekta splněná. A ano, pochopil jsem až v cíli :).

V úterý jen tak zlehka napumpovat a vrátit se do režimu. Abych z něj mohl zase vypadnout, protože spát s otevřeným oknem jen pod povlakem peřiny není nejrozumnější. Odměnou je mi rýmečka :(.

Mandle, kam se podíváš. V čokoládě, na kaši a nebo třeba i s polevou na tričku :D. Ideální věc, jak začít v práci den, doporučuji :)).

Ač to bylo poslední dobou na tréninku spíše trápení, tak jsem pro tentokrát odcházel spoko. Padlo 100 kg na hang power clean s fajn technikou. Mohly za to snad nové oblečky? #parádnice

Napsat komentář