Náš Instaživot CXXXIII.

Pološílený kolotoč semestru je konečně tu, pracovní podmínky jsou taky husté jak med a my si pořád zvládáme dny užívat, jen čas letí jako neřízená střela a den má tak o 8 hodin míň, než by se nám hodilo :D.

 

Tom

Fotek bude pomálu. Víkend ani týden nebyly zrovna ty top, kdy mám tolik času, že se kopu nudou do zadku. Teda o víkendu jsem jen ležel, ale nenudil jsem se :D. A abych nebyl úplnej lenoch, nazul jsem v neděli večer při čekání na rýži kecky a vyrazil proběhnout Brno :).

Jedna z mála snídaní doma. V práci hektický týden plný hnusných emailů, kopy telefonátů a milionů výkresů, které bylo nutné zkompletovat. Takže jsem byl o to víc rád, že jsem měl tuhle krémovou krásku na talíři s domácími jahodami a mandlovým máslem <3.

Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, proč jsem přišel na městský kola až teď? Kdy začíná sice boží počasí, které se ale s tímto druhem transportu moc neslučuje :(. Teda ostatní jezdí, tak jsem asi jen já jsem bábovka.

Poď mi hop! Tak trochu slow motion, ale je tam! Oproti loňskému roku, kdy jsem jel stejný tréninkový plán, naskočila váha na pět hang squat snatchů o 15 kg nahoru, takže velká radost! Dopilujeme techniku a bude.

Hlavně mám po delší době pocit, že to půjde a zase mám chuť trénovat :).

 

Zuz

Pátek jen těžko slovy popsat.
Vyrazily jsme s Terkou s Terkou navštívit Příběhy bláznovství do Třebíče, kde teď tráví počínající podzim. A protože nás máloco baví tak, jako další rozvíjení našich nápadů a dobroProjektů, měli jsme tam sraz s několika třídami místních středoškoláků. Potom, co si prošli výstavu a vyplnili Terčiny hvězdné pracovní listy k textu, povídala jsem si s nimi o nemoci jménem deprese, o duševním zdraví, kdy a kde je fajn hledat pomoc, pokud se něco přihodí mně nebo mému blízkému… a hlavně o čemkoli, o čem chtěli mluvit oni.

Ohlasy byly úžasné a já jsem si z toho frčela jak na kometě celý další týden. Díky, děcka, byli jste skvělí 🙂
(„Nejlepší přednáška ve škole, lepší než ti youtubeři loni.“ je kompliment, který už nic nepřebije 😀.)

 

Kuřecí prso plněné čerstvou bazalkou, sušenými rajčaty a mozarellou.
Vizuál má ještě co dohánět, ale manža si čvachtal.

Úplně poslední první školní den :-O.
Vlasy umytý, bílý oblečení nažehlený, pastelky ostrouhaný… v kampusu tisíc tisíců lidí, co shánějí anatomické atlasy, a já jsem sentimentální až hrůza :,-(.

Max váha na 5 dřepů (97,5kg).
5 sérií po třech op. (97,5kg).
Trh z vidu + 3 OHS (55kg osobáček <3).
4 kola: 30 kalorií na vesle + 15 kliků v kruzích.
Srandy na břicho a hamstringy.
Aneb takhle fajn to jde, když v 5:50 vyrážíš vyšetřovat pacienty a převazovat rány, po praxi ještě vlezeš do peřin a pak teprve za činkama B-).

 

 

Napsat komentář