Náš Instaživot CXXXIV.

Už jsme přešli na společné telefonáty, protože je málo času nejen se vidět, ale dokonce psát. Tak o víkendu líp a doženem. Ale za tenhle nadupaný týden to stálo :).

 

Zuz

Na velké školení Loono se zase sjeli (nejen) medici z celé republiky a i když hlavním cílem bylo seznámit se s novou kampaní prevence kardiovaskulárních onemocnění, tenhle víkend byl daleko víc než jen o slajdech a informacích nebo tréninku veřejného projevu.
Měla jsem hrozné štěstí potkat tuhle partu motivovaných lidí, co chtějí dělat dobré věci a díky kterým vím, že je to tak v pořádku :).

A tolik moc už nás je a ještě víc!

Cvičit vůbec není kdy, ale rozhodla jsem se, že mě to nezajímá :D.
Stejně jako je mému bicáku úplně jedno, že jsem si zničila a napumpovala ramena – prostě stejně zabere polovinu záběru.

Do Vnitroblocku jsem se zamilovala už v průběhu srpnové stáže v Klecanech. Jako pracovní/studijní úkryt nemá chybu a když na vás barista pozapomene s tím dokonalým flat white a pak ho dostanete darem ještě s kouzelným úsměvem jako bonus… tak prostě chcete přijít zas, díky, Franto :D.

Důvod č. 37 proč nebudu chirurgem – ta světle fialová fakt nejde k olivové pleti.
Sedánek před sedmou, pak zjistíš, že jsi vypsaná na sály, ale ranní hernioplastika byla překvapivě supr věc (když vám primář ukazuje, vysvětluje a příjemně pokecá, jste vděční velmi, už jsme z operací zvyklí na leccos). Seminář o chirurgii jícnu a žaludku peckovní a po velkém kafi i ty odpolední neurochirurgické státnicové otázky šly.
Po prvních dvou týdnech stále happy, jen po tom „mém oboru“ už se mi začíná stýskat.

Netrvalo ale dlouho a byla jsem v tom zpátky a velmi intenzivně. Ve středu ráno jsme Příběhy vyzvedly z přechodného bydliště v Třebíči a zamířili na pelhřimovský Festival duševního zdraví. Kromě vernisáže nás čekaly i dva živé televizní vstupy, no co už naděláš :D.
Moderátor nás profesionálně připravil na to, co ho bude konkrétně o výstavě zajímat od každé z nás, aby pak v průběhu Terčina prvního spotu vystřílel všechny otázky a mě se následně tázal na reformu psychiatrie nebo péči o duševní pohodu každého z nás. No. Opocená jsem byla, ale průserem to prý neskončilo. Tak snad. Skrz ten stres si nic nepamatuju :D.

 

Tom

V Ostravě všechno v pořádku! Sice neměli buchty, ale kávu tam mají parádní a lidi, ty taky! 🙂

Nezapomenutelný zážitek. Poprvé na velkém turnaji a ta atmosféra je nepopsatelná, i když sedíte úplně nahoře ve vůni hotdogů :D.

Myšák poprvé. Se Zuz chodíme na víkendové snídaně pravidelně, ale tentokrát se mi naskytla možnost vzít s sebou i mamky a strašně jsem si to klidné a pomalé ráno užil. A hlavně měl ještě půl dne boule za ušima 🙂

 

S nejpovolanější ve stoupání do kopců poprvé pokořena Lysá :). Díky! Jen Dashka je očividně impressed něčím jiným než vypadat na fotce dobře, nevychovanec :D.

Vzbuzujeme emoce. Velká část lidí si myslí, že bude svatba. Někteří si dokonce všimli, že Zuz nosí prstýnek. Tak že by?

Chlupatá tečka na závěr! Každý si ho chce pohladit, i smutné princezny :))

 

 

3 Comment

 1. Zdenek says: Odpovědět

  Zuz: Obdivuji Vase nasazeni a nadseni pro vec. Dovedu to pochopit, sam jsem sveho casu take hodne investoval do sveho odborneho rustu a soucasne celozovotni zaliby. Drzim palce.
  … ale co si budeme nalhavat, v zasade je toto vse dost velke minus pro partnersky vztah.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Asi záleží na konkrétním vztahu. U nás se aktuálně určitě nedá říct, že bych na muže neměla dost času.
   A děkuju 🙂

   1. Zdenek says: Odpovědět

    Zapomel jsem do te posledni (polo)vety vlozit slovo „obecne“ a vyznelo by to jinak.
    Preju hezky nadchazejici studijni, pro Toma pracovni tyden. 🙂

Napsat komentář