Náš Instaživot CXXXVII.

Cílová rovinka před první lékařskou státnicí, velká spousta srdcí, mnoho litrů vietnamské polívky a jeden voňavý štrůdl.

Zuz

X-tý týden učení na státnici z Chirurgie. Stále funguju překvapivě dobře a z velké části za to vděčím důmyslnému systému odměn.
Máš hotový všechny těžký otázky? Tak to si zasloužíš jít za děckama do gymu!
Podařilo se ti za ráno stihnout 1/3 dnešního plánu? Můžeš na psychiatrickou kliniku na seminář o impulzivitě u hraniční poruchy osobnosti!
Jsem trochu jako pejsek. Pro pamlsky všecko.

S mým stravováním je to trochu horší. Na vaření není chuť, prostor, mentální kapacita ani radost. Pro nakupování potravin to platí podobně.
Tento propracovaný pokrm (aneb přemluvila jsem se 15 min čekat na rýži) je ještě jeden z těch prezentabilnějších. Aktuálně žiju na vločkách, proteinu, ořechových máslech, zeleninových polívkách, tvarohu a čokoládě.
Ale cílová páska na dohled!

A pak se muž v pátek večer rozhodně, že se ráno vydá na pražský Designblok. A vy víte, že sedět celou sobotu s knížkama zavření sami doma by bylo nejspíš na slzičky. A tak jsem hecla 2×2,5h šprtání ve vlaku a jak jsem za to byla ráda.
Dopoledne jsem strávila provázením na Loono výstavě Žiješ srdcem – přední čeští umělci podpořili novou kampaň prevence kardiovaskulárních onemocnění a ztvárnili anatomické srdce každý po svém. Třeba jako tohle božský zrcadlo od Tadeáše Podrackého.
Učení se dožene, tohle byla skvělá sobota :).

1) Trh 6x3x75% maxima

2) 12min AMRAP:
5mrtvých tahů (80kg)
10 angličáků přes činku
15 GHD sit ups

3) 10 kol:
Každých 90s 9 kalorií na assault biku

4) Rozsekni si nohu o tyčku, které si nevšimneš.

#týmTetanus

Každý využije hodinu navíc zimního času jinak. Já jsem například vytvořila dojem, že jsem šikovná hospodyňka a umotala štrůdl muži k snídani.
Tak zas za rok :D.

Přiznejme si. Začíná jít maličko do tuhého.

Tom

Každý ho máme, tak se o něj starejme! Designblokem jsem sice zklamaný, ale pár věcí včetně výstavy Loono se mi moc líbilo a doufám, že se jim velká dražba srdcí od vydaří.

Když jezdíte po Praze na kole, ve dny, kdy pořádně fouká a zima je za rohem, tak je PHOčko ta nejlepší volba. A za tím rohem byl i Trang An, kde ho umí parádně, takže nebylo co řešit. K tomu dva závitky a spokojenej chlap byl na světě :).

Když vás probudí ona a s ní linoucí se vůně teplého štrůdlu, tak vyskočíte z postele, ani nevíte jak :).

Čekání na kolegy, se kterými jezdím do práce, se ve středu stalo dost příjemným. Pekanda ožívá a v jedné z nových pekáren mají tenhle boží chleba s vajíčkovou pomazánkou. Takovou tou pravou, domácí. Tou, kde vás zaštípá cibulka a nebojí se použít hořčici. Bonus k tomu všemu je, že si vše můžete vzít s sebou a sednout si do klidné a krásné zahrady na Kopečné 🙂

Napsat komentář