Náš Instaživot I.

Na instagramu celkem žijem, tak proč se v téhle nové „pravidelné rubrice“ nepodívat na pár fotek, které se tam objevily za uplynulý týden 😉

Zuz

Potréninková snídaňová radost – cuketová čokokaše. Vhodná nejen pro ty, co šetří sacharidy. Tahle sladká porce skvěle zažene hlad, dodá vám nezbytnou vlákninu a ještě do sebe dostanete porci zeleniny a ani o tom nevíte 😀 Ta cuketa tam totiž není vůbec cítit.

V rendlíku smícháme:

50g jemných ovesných vloček

200g najemno nastrouhané cukety

20g čokoládového proteinu

10g hořkého kakaa (porce pro čokoholiky)

a cca 1 šálek vody

Za občasného míchání vaříme do zhoustnutí, vodu přidáváme do požadované konzistence.
Nahoru přistála ještě lžička burákového másla.

42g sacharidů, 12g tuku, 28g bílkovin a 377kcal na tuhle velkou misku čokobožskosti.

#transformationtuesday mě přivedlo k myšlence hodit si na srovnání pódiovou fotku z podzimu s jednou současnou potréninkovou. Tohle mě motivuje a žene dál 🙂

Některé dny nezačnou úplně hladce a čtvrtek byl jeden z nich. Školní, cvičební a jiné povinnosti jsem zvládala za cenu nevyspaných očí a jazyku na vestě. Takže tohle triko bylo ráno jasná volba.

Nejedno poledne trávím na lavičce v kampusu se skripty/ipadem a krabičkou něčeho na kolenou – tentokrát padla volba na domácí krůtí karbenátečky se zeleninovou rýží.


S naším boxeřím telátkem se teď vídám jen o víkendech, ale mamka poslala MMS, prý ať se podívám, jak se jí stýská.
Chjooo.


Návštěva řezníka na Antoníské v Brně jsou vždycky takové malé Vánoce. Tentokrát jsem si kromě pytle kuřecího odnesla i kousek falešné svíčkové. Krása nádhera.

Tom

Zkouška nejen fyzické síly, ale i psychiky. Na vstávání v 5:20 si budu muset ještě chvíli zvykat.

První oběd v nově otevřené japonské restauraci v Brně, Izakaya Asahi. Rozhodně to nebyla poslední návštěva (kuřecí kuličky s kořením, rýže a pálivá omáčka, se zeleným čajem za 100Kč).

Čekání před crossfitem, takže žádné rudé obličeje. O pár minut později nám do smíchu nebylo. Jó a Markét nebyla ve středu nejrůžovější v celém boxu, vzal jsem to tentokrát na sebe :D.

Čtvrteční oběd aneb jak to vypadá, když si zapomenete vytáhnout maso z mrazáku 

(červená čočka s mrkví, kořením a vajíčky).

Napsat komentář