Náš Instaživot II.

Týden utekl jako voda. Je tady další pátek s fotkami z našeho insta týdne a nestalo se toho málo.

TOM

Páteční společná snídaně v Bistru Soul (vidíte jen mé jídlo :D) – když se vám doma nechce nic chystat a sluníčko vás vytáhne do centra 🙂

Kvalita fotky strašná, ale on to snapchat líp neumí. Foceno bezprostředně po otevření balíku, když na nás vypadla knížka od našich skvělých přátel z UK. Ještě jednou děkujeme:) (The terrible and wonderful reasons why I run long distances)

V úterý jsme dostali na hlídání tohle nezbedné dítě, Zuzka mu ukazuje výhled ze Špilberku, ale moc to Dashku nebere 😀

Ve středu jsem Zuzce posílal tyhle dvě fotky, jak to vypadá, když jde jídlo na sociální síť, nebo když ho člověk chce jen sníst. Další den se to celé otočilo proti mě. Holt jsem poučen pro příště.

Páteční ráno, vstávání v 5:30 a cesta na crossfit. Jdu znovu na lekci, při které jsem si nebyl jistý technikou. Trpěl jsem na prvním kurzu a tentokrát to bylo ještě horší, poprvé za celý On Ramp (7 lekcí) dostávám do rukou velkou osu. Samotná mi připadne těžká, ale máme si přidat i závaží a pak odjet 4 minuty silové části. Cviky zvládám a s KO pocitem mířím domů.

 

ZUZ

Sobotní rána mám nejradši 🙂 

Hned po probuzení zčerstva na procházku do pole s Dashkou (většinou ji musím přemlouvat) a pak snídaně se zbytkem rodiny – nejlépe skořicovou ovesnou kaši s burákovým máslem.

V neděli byla pro změnu s meruňkami a vlašáky od babičky, tentokrát extrakrémová – do už odstavené kaše vmíchám 2 napůl vyšlehané bílky. Mňam.

Zatím pořádně neprobuzená, ale hrudník&ramena&triceps odcvičeny a v 8h už jsem seděla na cvikách z patologie :).

Středa byla dlouhá a úmorná, na večerní setkání s velkosalátovou mísou jsem se těšila jak na Vánoce 😀

Rukola, ledový salát, paprika, rajčata, kuře Garam masala, domácí pikantní balsamico dressing, nohy nahoru a víc nic :).

Čtvrteční ráno strávené v kuchyni, míchala jsem věci dohromady a doufala, že vznikne něco slušného 😀

Vysokosacharidový den jsem oslavila banánovo-proteinovými vaflemi a pak napekla 3 plechy sušenek na večerní oslavu 🙂

Čokosušenky:

160g ovesných vloček (umletých)

50g skořicového proteinu

2 banány

2 vejce

60g burákového másla

Pecky ze 70% čokolády

Pár kapek toffee esence MyProtein FlavDrops

Půl prášku do pečiva, špetka soli

Do trouby na 8-10 minut (máme starou plynovou a dělá si co chce, takže lépe neporadím) a celkem se po nich zaprášilo, takže na první sušenkový pokus úspěch 🙂

Dohromady mi vyšlo 36 kousků s hodnotami 49kcal, 2,5g bílkovin, 4,5g sacharidů a 2g tuků na sušenku, což je, myslím, velká paráda 🙂


Přejeme pěkný pátek:)

Napsat komentář