Náš Instaživot IV.

Už zase se nám schyluje k víkendu, takže je čas na pravidelnou dávku fotomateriálu z našeho života na instagramu.

Tom

Sobotní Dyzajn market byl skvělý a já neodcházel s prázdnou, měl jsem plné břicho :D. Mým favoritem byl quiche s rajčaty a cheddarem. Ale skořicová rolka zalitá cukrem byla sladká i na mě.

Chlupáč na vesle, v pátek naposledy. Tento týden byly lekce náročné a neměl jsem na něj ani pomyšlení.
.
Odměna za vstávání v 5:30 na crossfit :). Než jsem dojel k NewParku, bylo po parádě.
Pokud mě znáte, víte, jak moc nemám rád ryby a všechny podobné potvůrky. Running sushi bylo velké překonání sama sebe. Užili jsme si to tak moc, že jsme museli zrušit večerní Dish, protože jsem byli s prominutím přežraní 😀

Zase o kousek větší pohodlí při válení v křesle a psaní bakalářky. Nebál bych tyhle nové tepláky vzít ani do města. A ne, není to proto, že bych si dal ten pytel na hlavu :D.

Zuz

 

Ne všechny dny přejí ranním kaším, ale to ještě neznamená, že se připravím o skvělou snídani.
Omeleta s cuketou a rukolou, koření na bruschettu nesmí chybět (doporučuju brněnský obchůdek U Sindibáda na Šilingráku, kouzelné místo).

Tak trochu kouzelná ovesná kaše – k 50g vloček šla do kastrůlku půlka cukety, lžička hořkého kakaa, voda a po zhoustnutí ještě vmíchat sníh ze dvou bílků a na minutku do mikrovlnky.
Porce jak pro Otesánka (pro mě!) 🙂

V pondělí jsem po víkendovém nacukrování a nasolení čekovala, jestli tam náhodou nejsou.
Světe div se, nebyly 😀

 

Když mám nízké cukry, musím se odměňovat 😀
Třeba tím, že si v Ocean48 koupím čerstvého lososáka. V kombinaci s jejich kořením na ryby (ano, to je to co vypadá jak spálenina na uhlík :D) je to nebe.

 

Pondělní nohy. Co víc říct. Mokrá jak myš jsem se potácela k šatně. Trenér se ptal, jestli byl dobrej trénink, že nemůžu chodit.

 

Ha, dnes je tu nějak moc jídla. Ale tenhle velký talíř na velký hlad po úterní Patologii (jop, nechutný)opomenout nelze.
Krůtí prso na kari, basmati rýže a restované fazolky s trochou pórku, žampionů a čerstvou bazalkou.
Mňam 😉

Hezký den! 🙂

Napsat komentář