Náš Instaživot IX.

Jsme zase o týden starší, obvod bicepsu máme o něco větší (haha) a naše telefony hlásí o pár megabajtů méně místa pro nové fotozážitky. Ty nejlepší símky jsme vám okomentovali v tomto článku :).

Zuz

Brzké nedělní ráno a muž se mi vrátil! Bylo krásně, v Brně nikde nikdo a ranní výklus směr nádraží pomoct mu s taškami byl super začátek nového dne :).

V pondělí jsme vyrazily na smluvenou schůzku na hemato-onkologickou kliniku, přihlásit se do registru dárců kostní dřeně. Nakonec mě čeká ještě vyšetření na alergologii, ale pak to určitě zkusím znova. 

Dárcovství mi přijde jako minimální daň za možnou záchranu něčího života. 

Následovalo klasicky dopoledne na odděleních v nemocnici a pak už mě doma čekal luxusní oběd – ukradla jsem Tomíkovi celozrnné žitné těstoviny a s kuřecím, čerstvou bazalkou a passatou to byla pecka. 

Středeční ranní trénink hrudník&ramena&triceps a pak s kamarádkou do kavárny na studijní session nad testem z Farmakologie – opět se vyplatilo, zvládly jsme ho s přehledem B-).

Svačinová dokonalost! Omeleta s 98% kuřecí prsní šunkou ze Sklizena a medvědím česnekem natrhaným od maminky. Skoro jsem Tomovi nezáviděla tu banánovou kaši. Skoro 😀

Tom

Páteční ráno na 6:15 a můj parťák ve WODku, Janka. Dali jsme si to luxusně, až jí z toho spadla brada a já zezelenal :D.

Běh jde poslední dobou mírně stranou, ale ve středu jsem si vyzkoušel výběh pro začátečníky s Rungo a byl jsem nadšený. Pěkných 6km v konverzačním tempu okolo 7 minut na kilometr bylo jako stvořené pro regeneraci namožených svalů z ranního cvičení.

A pak přišel čtvrtek, kdy jsem neodolal týdennímu mávání koblihami pod nosem a jednu si taky koupil (nebíčko v puse). K tomu dostal od Zuz čerstvě upečený croissant plněný nutelou a všechno jsem to zajedl kaší s kakaem. Nádherné ráno a do oběda bylo z pokoje slyšet jen hlasité oddychování :D.

Jedna z těch špatných stránek crossfitu. Celý týden na hrazdě se podepsal na malíčku a kůže si dala pohov. Princezna uvnitř mě pláče :D. (Tuhle fotku mi Zuz zakázala, tak jsem ji musel zcenzurovat :(.)

Ruka přestala bolet přesně ve chvíli, kdy zazvonil pošťák a dovezl kouzelnou krabici plnou ořechových másel, nových proteinů a proteinových tyčinek pro Zuz. Tak nějak u nás vypadá, když mají akci na naše oblíbené doplňky a potraviny :).


Jaký byl vás týden? Zažili jste něco zajímavého?

Napsat komentář