Náš Instaživot L.

Vylézáme z jeskyní, začínáme žít! 😀 Tento týden jsme se podívali i mezi lidi (a rovnou za hranice!), potrápili tělo a naopak odlehčili hlavě. To nejlepší z uplynulých dnů jsme shrnuli v jubilejním padesátém vydání Našeho Instaživota.

Zuz

IMG_6486

Každé ráno stejný pohled. Měnily se jen stránky skript a občas mě zasedl psí zadek.
Otázky z obecné radiologie nejsou zábava.

IMG_6556

Tepláková párty u plotny, aneb vaříme na celý den na cestách. A jak trávíte sobotní večer vy? 😀

IMG_6558

Neprobuzená, s láskou k sobě tisknoucí horkou kávu (ale už to omezuju!) před odjezdem do Bratislavy. Jako soumar táhnu jídlo pro dva na celý den v naší zářivé Fitmarce a díky bohu za ni :D.
Pro slevu 20% na všechny Fitmark krabičkové i nekrabičkové tašky platí můj kód ZS20fitmarkEU :). (www.fitmarkbags.eu/www.fitmark.cz)

FullSizeRender

Je to tam :-O.
Diagnostické zobrazovací metody za B a tohle ošklivé zkouškové skončilo.
Co teď. Co se životem. Co dělají normální lidi, když se nemusí 10h denně učit.
Odměnu za přežití jsem si pořídila hned cestou domů – Oxford handbook of clinical medicine je 800 stránková kapesní příručka, ve které je VŠECHNO. S grafy. S obrázky. Laskavým jazykem pro zoufalé studenty medicíny.
Zamilovala jsem se.

Processed with MOLDIV

A odměňování pokračuje! Muhaha.
Zelený prasklý SmartShake byl odejit na odpočinek a na CETu si mě získal tenhle štíhlý elegán. V něm vzorek nového preworkoutu od Scitecu – nezajímavé množství kofeinu #zavislak a nic moc víc, ale dobrý to je :D.
Následovala první ochutnávka nového tréninkového plánu, na což si dnes vzpomenu pokaždé, když pohnu horní končetinou. Takže boží!

Tom

IMG_2002

Jednou za čas přijde fotka kaše, která rozbije internet. Nebudeme si nic nalhávat, jahody v únoru nejsou nic moc, ale oko potěší a byly jen za 20, no neber to!

IMG_2120

Samá ruka, samá noha. Selfíčka z tréninku umí udělat každý druhý, ale tohle je další level :). Po vzpírání zaměřeném na ramena nás nenapadlo nic lepšího než dělat stojky na rukách. Odměnou je mi dvoudenní bolest, od které nepomohlo ani wellness.

IMG_0234

Vousáči v čepicích na CETu. Jediná chybička na kráse byl nápis na mém kulichu – s babčou se nám to při pletení moc nepovedlo a místo „Clean and Jerk“ mám na čele „Jerk and Clean“, nedá se :D.

IMG_2089-1 (1)

První den semestru, rozvrh poskládaný tak, abych stíhal cca 2h tréninky a k tomu i lekce gymnastiky/vzpírání. Bude to náročnější, ale všechno jde :).

 

Taky se za úspěšné zkoušky poctivě odměňujete? 🙂

4 Comment

 1. Gratulace, Zuzi! Mě ještě jedna zkouška čeká, takže snídaně (a vlastně všechno jídlo) vypadá podobně. Dnes jsem v takovém učícím skluzu, že jsem oželela i trénink…někdy se hold nezadaří…teď příprava jídla na celý den a zase zpátky do práce. Jsem ráda, že nejsem jediný zoufalec, který o zkouškovém nezažije moc denního světla :)))))

  1. Zuz says: Odpovědět

   Zkoušky a do toho práce, to teda respekt. Díky a budu držet palce 🙂

 2. Gratuluji k úspěšné zkoušce! 🙂 Když mi skončí zkouškové, mívám úplně stejné pocity 😀 najednou je tolik času… a co teď s ním? 😀

  1. Zuz says: Odpovědět

   Klidně ležet a koukat, člověk si to občas zaslouží 😀 Díky 🙂

Napsat komentář