Náš Instaživot LI.

Pro někoho poslední týden prázdnin, pro jiného zase ten první nového tréninku. Společných chvilek bylo málo, ale o to víc si je užíváme. Nebudu vás dál zdržovat, ať se můžete podívat, jak jsme se protančili předchozími dny :). (pozn. by Zuz: haha kéž by 😛)

Tom

IMG_2185

S kočičkama na plese. Alespoň jednou do roka se vydáváme ukázat do společnosti, že stále žijeme a nemáme k tělu přirostlou činku. No a samozřejmě ještě koupit petstotisíc lístků do tomboly a nic nevyhrát, bez toho by to nebyl ten pravý ples!

IMG_2209

Od pondělí mi začala tříměsíční silová fáze. Po prvních několika trénincích si celý programming nemůžu vynachválit, sice je to záhul, ale složení cviků mi maximálně vyhovuje a začínají se mi klubat i ramínka :). Třeba poporostou i nohy a nebudu za takovou ostudu.

IMG_2235

Kaše + tvaroh na snídani. Zkouším si trochu jinak rozvrhnout jídlo, abych nechodil cvičit ani hladový, ani s plným žaludkem. Zatím to funguje skvěle, po snídani v 6 můžu obědvat až kolem druhé a to se mi do rozvrhu skvěle hodí. Máte to někdo podobně?

IMG_2231

Protahování, kecání s kamarády a koukání po gymu mi zpříjemňují každý den po tréninku. Nikdy se nestane, že bych musel rollovat sám a neměl s kým prohodit slovo o tom, co to bylo dneska za hnus.

 

Zuz

IMG_6765

První jak jinak než plesová.
Každý rok doufám, že Tom začne i tančit. Letos to dokonce slíbil, třeba se do důchodu dočkám.

IMG_7132

Pořád stejné? Pořád stejně výborné! 😛

IMG_6823

Když poprvé navštívíte neznámé fitko a potkáte se tam na zdi :D.
S Kačkou Brachtlovou jsme se seznámily už chvíli před loňskými závody a píšeme si dodnes. S touhle sympatickou šumperskou medičkou toho máme spoustu společného a jsem moc ráda, že jsme před semestrem stihly i trénink, který mně, sváteční řidičce, za těch 2 x 100km stál všema deseti!

Processed with MOLDIV

Výhody cvičení se spoluzávodnicí?
Extra porce motivace.
Nevýhody extra porce motivace?
Že se na následujícím tréninku nohou málem zablijete :,-D.
Slabým povahám se tímto omlouvám, ale my prostě píšem věci tak, jak jsou.

Když jde o jídlo, má Dashka v arzenálu výrazy ještě o dvě třídy smutnější než je norma.

Na nějakou dobu poslední trénink a pevné jídlo – v pondělí odpo mě čekala chirurgická extrakce osmičky vpravo dole. Pan doktor odvedl malé umělecké dílo, bohužel i tak zbytek týdne vypadal můj obličej jako brambora a prášek na bolest byl nejlepší kámoš.
Aneb jak si užít pár dní prázdnin, že!

 

A co vy? Taky rádi plesáte? 🙂

5 Comment

 1. Barča Nej. says: Odpovědět

  Ahoj 🙂 já musím napsat své úspěchy aspoň z plesového světa, Kuba na závěrečné v prosinci se překonal a tančili jsme snad dokonce 5x!! Ale na plese gymplu,… To nemáme ani společnou fotku -_- Doufám, že se Tom jednou překoná a taky si zatančíte! 🙂
  Supr článek a Dashka <3

  1. Zuz says: Odpovědět

   Tak to jste teda sakra napřed :D.
   Děkujem 🙂

 2. Veru says: Odpovědět

  Sleduji Vás už hodně dlouhou dobu na Instagramu, ještě než jste vytvořili blog. A musím pochválit Toma, jak se mění před očima! Svalíky pěkně rostou :)) A Zuz, tobě to sluší jak ve sportovním, tak i v plesových šatech.. vážně krasavice! :))

  1. Zuz says: Odpovědět

   Nemůžu než souhlasit, Tom udělal za poslední rok neskutečný pokrok. A myslím, že ne jen po stránce fyzické – dělá něco, co ho naplňuje a je to vidět 🙂
   Jinak díky moc, ráda jsem občas za princeznu O:-) 😀

 3. Fans says: Odpovědět

  Nevim proc, ale Vase clanky se mi uz nezobrazuji na bloglovin 🙁

Napsat komentář