Náš Instaživot LII.

Nový týden, nové možnosti. Do školy s nadšením, na crossfit i tréninky v přípravě motivovaní, do diety (zatím) s radostí. Až vás začne otravovat naše sluníčková nálada, dejte vědět :D.

Zuz

Processed with MOLDIV

Na cestu za trenérem na úplný kraj Brna (věřím, že za Slatinou už je jen velký kráter a konec světa) jsem vyrážela sbalená jak k babičcce na prázdniny. Věci na trénink, pózovací plavky a striptérské pózovací boty, tréninkový deníček, krabička s jídlem, shaker, a další cca 2kg nezbytností, že.
Ještě, že moje Fitmarka je jako Hermionina taška.

IMG_7284

Kuře Teryiaki, basmati a hromada restované zeleniny, protože vitamíny a vláknina a tak.

Processed with MOLDIV

Tipy pro zabijácký trénink nohou: jděte do kina na Deadpoola… zamilujte se do Deadpoola… pusťte si soundtrack k výpadům, leg pressu, rumunské mrtvole, předkopávání a dalším chuťovkám… nechte se odnést domů.
Pozn. pro zvědavé: Ano, lýtka cvičím. Nezajímá je to.

IMG_7300

První školní den a radost jako prvňáček!
Do 8. semestru vstupuju s velikým očekáváním – vše by mělo být víc v klidu, stáže zatím vypadají moc zajímavě, do školy se těším a už se nemůžu dočkat, až bude dost nových zážitků pro sepsání další kapitoly ze života mírně zmatené, ale nadšené medičky.

IMG_7418

Další nohy, kardio na mém oblíbeném cvičném eskalátoru, na potréninkové pózování už jsem se málem nedokulhala :D.
A taky 15 tisíc sledujících na instagramu, kteří asi mají zájem číst mé rádobyzábavné kecy.
Teda tak 5000 z nich bude spam.
Ale i tak. Wow. Možná bych měla víc přemýšlet, co na ty sítě píšu, být vážnější, víc motivovat, snažit se ukázat v co nejlepším světle!
A nebo taky ne :D.

 

Tom

IMG_2386

Trénink na 7 ráno hodně bolel. Závěrečný workout mi dal zabrat a tohle byla perfektní odměna. V shakeru plnotučné mléko, 3 druhy koláčků a nic víc nebylo ke štěstí potřeba.

IMG_2393

Mlsně se zmíníte o štrůdlu, ani se nenadějete a ve středu večer už voní z trouby.

IMG_2396

Dorazily nám nové mučící nástroje, švihadla. V následujících dnech čekejte ubrečené fotky plné červených šrámů po celém těle. V hloubi duše doufám, že už mi teď ty double unders půjdou.

Co váš vztah ke švihadlu, láska nebo hluboká nenávist?
A budeme rádi za tip, na co do kina příště (i když si možná nejdřív dáme Deadpoola podruhé 😀).

2 Comment

  1. Anonym says: Odpovědět

    Ne, buď na instagramu taková jaká jsi i na blogu – zkrátka všude! Takovou tě mají lidi rádi a proto tě sledují…. P.S. Nemiluju jen tvoje ramena, ale i kvadráky, áááchjo…..zítra jdu asi na ramena, tohle mě vždy nakopne! :))

  2. Anonym says: Odpovědět

    Prosíííím žádné změny, Vaše články jsou super a jsem Vám tak nějak blíž……. i když jste v Brně. Držím všechny palce, aby se nová švihadla osvědčila a Tome double unders …. to je výzva, to dáš…. jinak švihadlo víc láska….. jo doma je jedno hóóódně retro :)) mam

Napsat komentář