Náš Instaživot LIV.

Jeden maká na plné obrátky, zatímco ten druhý si plánovaně (skoro) válí šunky. K tomu sobota strávená jen tak spolu na neplánovaném výletě a náročný, ale povedený týden je na světě 🙂

Zuz

Processed with MOLDIV

Tak jsme se v sobotu ráno sbalili a vyrazili do Prahy – protože proč ne!
Tom vyřídil business a já jsem zatím navštívila činky v Olympia fitness Opatov. Podruhé v tomhle fitku a líbí se mi čím dál víc – žádné zástupy strojů k ničemu, lidí, co netuší, co dělají a dokonce denní světlo. Jen je to kapku z ruky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dopoledne jsme výletovali po centru a odpo vytáhli naši drahou Blanku ze vzpírárny, aby nám ukázala, kam současná pražská hipstamládež chodí na mátový čaj. Snad se uvidíme dřív než zas za půl roku!

Processed with MOLDIV

Stesk po mrtvých tazích zahnán pěti sériemi po 8x80kg a na konci tréninku zad nechybělo pózování. Protože toho není nikdy dost. Zvlášť když jako já od narození nevíte, kde máte kterou končetinu.

IMG_8217

První snídaně tohoto týdne s jiným čtivem než jsou skripta Očního lékařství (všechny brýlky, záněty a operace poraženy a jednu zkoušku mám z krku, jupijej!). Skořicová kaše s vajíčkem, borůvky a arašídovo-kokosové máslo je kombinace, která nezklame.

Processed with MOLDIV

Týden to byl náročný až běda, málo spánku, spousta učení, na mozek náročná stáž a hlavně předzkouškový stres. Trénink nohou mi dal zabrat jako málokdy, forma jde víc dolů než nahoru, ale tak to prostě občas chodí a zas bude jenom líp :).

 

Tom

IMG_2597

Jídlo, jídlo a další jídlo. Tentokrát to o ničem jiném v mé části ani nebude. Nedivte se, když už jsem si s šálou kolem krku koupil i zmrzlinu, protože výlet přece!

IMG_2593

Oběd v Praze? Delmart byla naše jasná volba, než jsme si uvědomili, že by nás tam mohla ušlapat skupinka salátochtivých bloggerek, tak jsme raději na asii.

IMG_2639

Deload week, pauza od každodenní dřiny a aktivní odpočinek k tomu. Na plavání jsem nikdy nebyl, tak přišel čas nazout kecky. A hlavně přesvědčit sám sebe, že se není kam hnát, držet tepovku nízko a užívat si prázdného parku za východu slunce :).

IMG_2606

Zásoba životně důležité suroviny doplněna. Jestli mě něco baví, tak předávání krabic s másly od Šufánků před obchoďákem, když se na nás kolemjdoucí dívají, jako by šlo o nějaký nekalý obchod. Kdyby jen věděli #muhehehe :).

 

Taky milujete zmrzlinu zima-nezima?
A dá se posilovna považovat za turistický cíl? 😀

3 Comment

  1. Zbožňuji vaše fotky 🙂

  2. Anonym says: Odpovědět

    To s těma blogerkama je moc hezky řečené 😀

  3. Už vás nějakou dobu sleduji a jste úžásní =). S Delmartem a blogérkama jste mě fakt pobavili =D.

Napsat komentář