Náš Instaživot LV.

Podle množství fotek se Zuzčin foťák v posledním týdnu skoro nezastavil. Stejně tak i ona, od dětiček rychle do gymu a pak za kulturou. A ten Tomův celou dobu spíš odpočíval stejně jako on, ale bez železa a kaše by to nešlo ani u něj.

Tom

IMG_2700

Unavený, nohy na kaši, ale nadmíru spokojený. Poslední měsíc si v gymu užívám každý den, i když jsou tréninky kolikrát pěkně hnusné, tak to vždy stojí za tu dřinu. S novým PR na snatch už nemusím říkat, že zvedám stejně jako holky. Jeeeej!

IMG_2673

Jedna z výhod maminky-fanynky vašeho blogu je, že se stačí jen trochu zmínit o nějaké dobrotě, co zrovna došla nebo vám zachutnala, a další týden se v ní můžete koupat :D. Asi tak nějak to teď vypadá u nás na bytě s čokoládou a Oreo sušenkami. #dikymami

FullSizeRender 12

Kvalita strašidelná a vousy taktéž, ale to přežijete :). Soboty a.k.a. rest day a refeed day se nesou většinou ve znamení polehávání u filmu, spánku a probouzení se jen na zaslouženou dávku jídla. Tentokrát opečováván doma, větší blaho není.

Zuz

IMG_8375

Ráno tento týden začínám procházkou do Dětské nemocnice. Když se podaří počasí, žiju z té půlhodinky celé dopoledne, v Brně je prostě krásně.

IMG_8442

Konečně jsem si dovezla na byt pomalý hrnec, málem bych zapomněla, jaká se v něm dají dělat kouzla! Kuřecí prsa, pasírovaná rajčata, bazalka, česnek, sůl, pepř, 8h vůně v celém bytě a výsledek neskutečný. Příští týden crock-potuji zas!

IMG_8406

Dashka má (druhé) narozeniny, my máme přání jediný! Ať jí ten tragický výraz vydrží ještě mnoho dalších let :D.
(Toto je, prosím, projev radosti z dárku.)

IMG_8458

Stáž na Pediatrii je super a taky pořádná výzva.
Při poslouchání srdíčka mi osmiměsíční pacient žvatlá do fonendoskopu. 5letá holčička si nechce povídat o bolavém bříšku, ale o panence, co má „šaty od Elsy“ (musím nastudovat Frozen, je to v Dětské oblíbené téma). Půlroční chlapeček pro změnu celé vyšetření prospal, já jsem měla tep 150, protože nevím, jak chytit dítě, abych ho „nerozbila“.
Tak se alespoň snažím s medvídkem na klopě, ale je to náročný :D.

IMG_8452 (1)

V úterý nás navštívil brácha, abysme využili jeho narozeninový dar – dva lístky na Podivuhodný večer dr. Zvonka Burkeho v Divadle Bolka Polívky. Ráno rychlá snídaně před odjezdem, ten čoko crossaint jsem mu sakra záviděla, ale co člověk neobětuje pro rodinu.

IMG_8482

Po cvičení krásná jako vždycky :D.
Středeční záda&triceps&pózování&kardio, vykoupaná ve vlastním potu, utahaná jak kotě a šťastná 🙂

Jaký byl váš týden? Spíše ulítaný nebo jste si v klidu vychutnávali první jarní dny?

Napsat komentář