Náš Instaživot LVIII.

Zuz posledních pár dní i přes náročnou praxi v nemocnici, přípravu na závody a málo spánku zvládá s grácií a Tom by spíš potřeboval pochovat. Celý příběh uplynulého týdne na vás čeká ve fotkách níže.

Tom
IMG_2914

Víkendová rána s rodinkou. Než s mamčou vstaneme, máme nachystanou společnou snídani na stole. Vajíčka rovnou od slepiček a pažitka ze zahrádky nikdy neomrzí. Pořídit taťkovi instagram, tak ho válcuje s profilem @mojevajicka :D.

IMG_2975IMG_2976

Dvojfoto z posledního tréninku, kdy si konečně začínám zvykat na vyšší váhy (až na to zápěstí, TOMÁŠI!) a v silovém workoutu jedu přemístění činky na ramena a z nich nad hlavu s 90kg.

Popravdě je to jediný cvik, ze kterého mám aspoň nějak radost. Posledních pár dní je to spíše boj s hlavou, ve kterém jsem si nikdy moc dobře nevedl. Někdy to prostě není všechno sluníčkové, i když by být mělo.
(pozn. by Zuz: prostě se ti jen samotnému v Brně stýská, zas bude dobře 🙂)

P.S. toho trička si nevšímejte, inteligentnější motto se tehdy nedostavilo :D.

IMG_2941

Jedno oreo, dvě, tři a tak už raději celý balíček. Po probdělé noci si zpříjemňuji rána extra dávkou sladkého, v kombinaci s kaší a mlékem neznám nic lepšího (i když koblihy 😀) pro začátek takového dne.

Zuz

IMG_9835

Protože nedělní snídaně je minimálně o dvou chodech!

IMG_9652

Bodyfitness je tak krásná kategorie.
Vidím za ní nádherné, silné, elegantní holky, které se nebojí tvrdé dřiny a dělám všechno pro to, abych se k nim mohla řadit :).
A na rozdíl od bikini fitness jde lépe zamaskovat, že mám se svými 177cm ladnost novorozené žirafy.

IMG_9912

Tento týden jsem započala lékařskou praxi na interním oddělení a každé ráno vyrážím vybavená krabičkami. Hlavně si to udělat hezký! (A to čevabčiči v jídelně jim teda nezávidím :D.)

IMG_0054 (1)

Ve škole nám neřekli, že doktořina jsou hlavně papíry. Kruhy pod očima standart posledních dnů, na oddělení je máme všichni, tak nechci kazit partu.

Processed with MOLDIV

Současná příprava na závody je má třetí a zároveň nejpohodovější, nejpozvolnější, co do formy nejlepší a duševně nejvyrovnanější. Stejně tak moje znalosti týkající se tréninku a výživy jsou zase trochu někde jinde. Vlastně si užívám každý den diety. Hrozně divný! 😀
A ještě 30 jich zbývá, není čas ztrácet čas :).

IMG_0095

Krabičky vol.2., studijní příprava na kardioverze, dopoledne absolvovaná gastroskopie, echokardiografie a provedeno pár klasických vyšetření. Not bad!

6 Comment

 1. H. says: Odpovědět

  Jak jste spokojeni s tímto shakerem? Bráváte si ho s sebou, neprotíká? 🙂
  Jinak to jídlo máte krásně vychytaný a profi naaranžovaný na fotkách, hned bych si dala 😀

  1. Tom says: Odpovědět

   Snad můžu mluvit i za Zuz, máme čtyři velké a jeden malý, všechny jsou skvělé . Nic neprotéká a protein se rozmíchává v pohodě.

   Děkujeme :).

 2. Jako vždy, krásné fotky 🙂 stejně se mi vždy nejvíce líbí, jak máte nazdobené ty snídaně 😀

  1. Tom says: Odpovědět

   Díky, to vždy potěší.

 3. Misa says: Odpovědět

  Mate to krásne oba 😊 Na následující dva mesice si musim vybrat mezi fitkem a crossfitem 🙀 Tak muzu poprosit o vas názor? 🙃 Snazim se přibrat nejaky ten svalik, tak co by mělo větší efekt ? Láká me vyzkouset crossfit lekce, ale prijde mi, ze je to spis na kondičku. Dekuji

  1. Tom says: Odpovědět

   Asi záleží jak to celé pojmeš. Pokud budou lekce crossfitu správně poskládané, tak nabereš i nějakou hmotu, ale jeho množství bude pravděpodobně menší, než cvičením ve fitku. Nicméně 2 měsíce jsou krátká doba a pokud chceš nabrat svaly, bylo by lepší se tomu věnovat dlouhodobě.

   Za sebe jednoznačně říkám crossfit, protože funkční a zdravé tělo není jen o množství svalů, ale o celkové kondici :).

Napsat komentář