Náš Instaživot LX.

Zavaleni příjemnými povinnostmi, tak nás to baví nejvíc. Spolu s jídlem, kávou a smutným psem z toho máte skvělý týden, který s námi můžete projet v dnešním fotoreportu.

Tom

IMG_3386

Čerstvé maliny na scéně a kaše v okně, protože proč ne. Špatné světlo už mě přinutilo dělat šílenější věci.

FullSizeRender-2

Láska po týdnu mimo domov se nedá dostatečně vyjádřit jen vrtěním ocásku. Lepší je kompletní zalehnutí a tvářit se strašně smutně, i když je duše v peří :).

FullSizeRender-1

Rýmička začala ustupovat a bylo načase vrátit se k tréninkům. První den a hned padaly nová PR. Přemístění z beden na ramena 3x s 95kg a kilečko uteklo o malý kousek #badhookgrip :(.

IMG_3454

Tradice, bude z toho tradice. Jednou v týdnu si vždy vyjdeme společně se Zuz do města. Zkoušíme kavárny a odpočíváme od každodenního shonu bez všech těch internetů. A konečně hrnek pro chlapáky :).

Zuz

IMG_1326

Střípek z víkendového dobrodružství na Kurzu urgentní medicíny Akutně.cz. Kromě zavádění drenu do (vepřového) hrudníku pod vedením pana profesora jsme taky trénovali intravenózní a intraoseální vstupy, hodně resuscitovali, rodili v terénu a dokonce kupodivu zachránili panáka METIho, který sténal, krvácel a fibriloval jak živý.
V neposlední řadě jsme si taky užili pěkné vzrůšo, když na nás organizátoři narafičili nehodu cyklisty s otřesem mozku o naší polední pauze a celkově to byla úžasná akce, kterou každému medikovi doporučuju všema deseti :).

IMG_1401

Kuře na kari s fried rice a Tomíkovy papučky (přišel foukat, aby na fotce nebyla pára, dokonalý muž 😀).

Processed with MOLDIV

Jedna srovnávací, která pobavila.
Vlevo unavený oranžový pomeranč, listopad 2014, den před mým prvním startem v kategorii bodyfitness.
Vpravo 24 dní do letošních závodů.
Pomalu, ale jistě! 🙂

IMG_1452

Když vás čeká dopoledne mezi lupénkou a spoustou boláků (ne, Dermatovenerologie nebude můj obor), výklus do Lužánek za východu slunce je příjemnější start.

IMG_1462

Je něco lepšího než čerstvý losos z rybárny?
Asi jo, ale teď mě nic nenapadá!

Budu ráda za tipy na vaše oblíbené ryby a jejich přípravu, jsem pořád mořský i sladkovodní amatér. Díky moc! 🙂

7 Comment

 1. Článek super jako vždy. 🙂
  Jenom mám takovou malou OT technickou připomínku – všimla jsem si, že chybí články zhruba od konce dubna po konec července minulého roku, jsou tu jen nadpisy a text ne.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Díky za info, všechny škody po přechodu z bloggeru zřejmě ještě nejsou napraveny :(. Náš vrchní vousatý technik na to při volné chvíli mrkne.

 2. Ten kurz musel být super 😀
  Krásné fotky jako vždy 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   To teda byl!!
   Děkujem 🙂

 3. Verča says: Odpovědět

  Zuzi máš dokonalou formu! A co se mi hlavně líbí, jak rozumný přístup k celé přípravě máš. A to jak z pohledu psychiky ,,sama jsem si to vybrala, tak co bych fňukala“, tak taky cvičení a stravy.
  Moc ti fandím, budeš první!
  A mohu se zeptat, jaký stravovací režim plánuješ po závodech? Přejdeš na reverzní dietu, nebo jak znovu navykneš tělo na normální příjem?
  A fotky super, jako obvykle 😀

  1. Zuz says: Odpovědět

   O nějaká umístění až tak nejde, protože člověk nikdy neví, kdo se na závodech ukáže, navíc je to subjektivní sport… to se nesmí moc řešit :). A forma dokonalá není a nebude nikdy, vždycky to jde líp! 😀
   Po závodech si dám, na co budu mít chuť (čeká nás výlet do Berlína a už tam máme svá osvědčená místa <3) a pak najedu na své obvyklé racionální stravování v příjmu, který moje tělo potřebuje. Revezrní dietu jsem vyzkoušela a není pro mě.
   Když čas dovolí, zkusím na tohle téma příští týden něco sepsat, je o to zájem :).
   A díky moc za podporu 🙂

 4. Skvělý článek, ostatně jako vždy:)
  Až budeš mít po závodech, doporučuju losůska udělat takto: odstraním kůži, osolím, pokapu olivovým olejem a vložím do pekáčku. Posypu po celé ploše strouhaným sýrem(eidam či gouda..) a mandlemi a takto nechám péct, dokud nebude losos růžový a sýr s mandličkami krásně zlatý. Nejlepší to je s bramborovou kaší.:)
  Úplně fitness jídlo to není, ale je to má nejoblíbenější úprava lososa a jednou za čas…proč ne.

Napsat komentář