Náš Instaživot LXI.

S volným časem jsme na tom teď na štíru, ale zato se nám překvapivě daří dobývat vytyčené cíle a to nám za to stojí :). Na to nejlepší z našich tréninků, školních povinností, společných i sólo talířů a volných chvil je tu jako každý pátek Náš Instaživot.

Zuz

IMG_1627

Můj „Dobré-ráno-proč-je-proboha-taková-otřesná-zima“ výraz.

Processed with MOLDIV

Tento týden trávíme na brněnských ortopedických klinikách. Zatím mě z toho začala bolet kolena a v noci se budím noční můrou o nenávratně mizející kloubní chrupavce. K tomu operace jsou tady brutální sado, kladiva a dláta jen lítají a kyčle se vyměňují jak na běžícím páse.
Věhlasná ortopedka ze mě teda nebude, ale obor je to sympatický!

IMG_1874

Na chvíli zase nakoupeno. Nebo možná na delší chvíli. Říká se, že nemáte chodit do obchodu hladoví, a něco na tom bude :D.

IMG_1853

Mám toho nejlepšího (a nejchlupatějšího) muže na světě. Unavený po celém dni se mnou absolvuje ještě hodinu večerního pózování v sále a rozebírá každou otočku. Čím já si ho zasloužila O:-).
Pak už jsme ale padli oba.

IMG_2005

No jestli to není krásný! 🙂

Processed with MOLDIV

Pantátové ve fitku říkali, že když chceš vyrýsovaný svaly, musíš zvedat jenom lehký váhy na mooc opakování!
Tak jsem si ve čtvrtek radostně potáhla 5 sériií těžkých mrtvol zakončených 100kg šestkrát. Úžasnost <3.
A nácviku pózování není nikdy dost. Hlavním cílem pro letošní závody je nedat znát, že jsem se narodila jako nekoordinované žirafí mládě.

Tom

IMG_3517

Náročné pondělí si vybralo svoji daň a bylo potřeba doplnit energii. V jediné volné chvilce za celý den jsem si stihl koupit kávu a užít si ji koukáním na ruch nejoblíbenější ulice v Brně.

IMG_3533

Bicáček, vousy a úsměv. Víc není potřeba (teda nějaký sval navíc na nohách by nebyl k zahození 😀). První měsíc programmingu jsem chodil v tričku s dlouhým rukávem, teď začal třetí. Bojím se, abych na jeho konci nosil vůbec nějaké srvšky #svalycomingsoon :D.

IMG_3562

Znáte recept na lepší ráno, než je kaše, tulipány ze zahrádky a z lásky koupený muffin? (No dobře, upečený z lásky by znělo líp, ale víte jak :D.)

IMG_3577

Chvíli se mi chce brečet, pak zvracet a nakonec to i přes toho hajzlíka v hlavě, který říká, ať se na to vykašlu, dojedu! Pak už zbývá jen svalení se na zem (protože když po WODku neležíte na zemi, tak se nepočítá) a umírat. Joó, dělám to dobrovolně a líbí se mi to! 🙂

7 Comment

 1. Anonym says: Odpovědět

  Joó, děláte to výborně a líbí se mi to! 🙂 mam.

 2. Ortopedie je mi sympatická, protože mi připomíná kdysi oblíbený seriál – Nemocnici na kraji města. 😀
  A report samozřejmě super jako vždy. 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   A sympatičtí a znalí jsou tam lékaři stejně jako v televizi! :))

 3. Káťa says: Odpovědět

  Já prostě vubec nechápu, že jsme se v Brně ještě nepotkali 😀 Vždycky když zpětně koukám na váš týden, tak jsem jsem na stejných místech.. U Červenýho kostela bydlim, běhat chodím každý den(většinou ráno) a parkem nad Konečňákem taky probíhám, stejně tak chodím do café Placzek a tak dále.. 😀 Jako ok, Brno, zas tolik tady toho není, že bych se tomu měla divit 😀 ale stejně, pch! :/ 😀

  1. Zuz says: Odpovědět

   Tak až se poštěstí, tak se k nám hlas! 😀

 4. Annie says: Odpovědět

  Ahojte. To vaše jídlo vždycky vypadá tak lákavě, máte nějaké speciální tipy na přípravu kuřecího? Jaké používáte třeba koření nebo jak ochucujete :))

  1. Tom says: Odpovědět

   Ahoj, nejčastěji ho porcujeme na nudličky a dáváme ho po xxx gramech do krabiček spolu s kořením bez soli (používáme davídkovo), 5g oleje a necháváme zamrazit. Pak si na každý den vytáhneme jen potřebný počet dóziček.

Napsat komentář