Náš Instaživot LXII.

Jdeme do finále – každý na svém bojišti a zároveň společně! K cílové rovince přípravy na závody v bodyfitness se přidalo ještě Tomovo zkouškové, protože když už přijde na prověřování vztahu, tak pořádně :D. Nebojíme se ale říct, že to naše partnerství zvládá s přehledem.
Pátek opět přináší výběr toho nejlepšího z tohoto týdne.

Tom

IMG_3598

Pes z krabice :D. Jak to šustí a mohlo by z toho vypadnout něco k jídlu, tak se vám Dashka nehne od nohou. Vůbec neměla pochopení, že se s ní po 4km běhu s Chocapicem v ruce nechci dělit. P.S.: Běhá se s ním fakt blbě!

IMG_3642

V pondělí jsme ve chvilce volna od drilování se na zápočty a zkoušky provedli mamču brněnskými podniky. Podle jejího výrazu si nejvíc užila limonádu ve Skøgu. A zároveň to do čtvrtečního dopoledne byla jediná volná chvilka od učení (Šlofíky po obědě se nepočítají!), kterou jsem si s ní a Zuz užil :).

IMG_3695Chystáme menší redesign loga a závodní trička v trochu lepší kvalitě než loni (Zuz se při minulých závodech sloupla půlka písmenek dřív než stihla dojet na první soutěž 😀) a dělat větší parádu. Tady je zatím malá ochutnávka, tisknout jedeme zítra.

Zuz

IMG_2237

Sobotní slunečné ráno mezi lány.
Tak tohle já můžu. A ona taky 🙂

IMG_2269

Sice spolu trávíte každý večer pracovního týdne, ale on stejně v neděli ráno v běžeckém stojí před vašimi dveřmi (s krabicí Chocapicu), abyste mohli posnídat společně <3.

IMG_2429

No nene!
Poslední kardio do závodů! :O
Tahle ta ranní jenom moje chvíle mi bude chybět. A vzhledem k tomu, že stejně jako ranní nespavec vstávám minimálně o hodinu dřív než bych musela, budu jí teď muset vyplnit něčím jiným. Koukat na Toma, jak hezky spí, už mi zakázal :D.

IMG_2542

Některé páry v devět večer válí šunky u televize. My v tu dobu ty naše na zemi rozmasírováváme.

IMG_2594

Pátý květen je Světovým dnem hygieny rukou a tak jsme i my medici přispěli svým dílem v boji proti breberkám, které žijí v našich dlaních, a v bohunické nemocnici si mohli kolemjdoucí a zdravotníci především vyzkoušet, jestli si vlastně umí důkladně umýt ruce. Žloutenka není kámoš, tak na to dávejte pozor, děti!

IMG_2571

Ve čtvrtek poslední dvoufázový trénink… a je konec.
Ani se mi z něj nechtělo. Ráno potrápit ramena a břicho, večer zničit triceps a napumpovat bicák do velikosti hlavy, a pak už nezbylo nic jiného než odebrat se domů odpočívat, pomalu začít plnit placaté bolavé svaly spoustou rýže, pózovat a těšit se na nedělní závody! 🙂

 

 

1 Comment

  1. H. says: Odpovědět

    Hezky fotky, mam rada ty vase pribehy k nim 🙂 Nemate v planu nejaky clanek zamereny na to, jakym zpusobem si stanovujete prijem kalorii a makra a podle ceho potom upravujete? vim, ze je to individualni a zajimal by me vas postup.

Napsat komentář