Náš Instaživot LXIII.

Závodní týden! Tak se nám to sešlo, že přípravy na závody vrcholí u obou z nás, i když jeden na ně obuje běžecké botky a zatímco druhý je absolvuje na dvanácticentimetrovém podpatku.
Posledních pár dní bylo plných dojmů, však se přesvědčte sami :).

Zuz

Processed with MOLDIV

Poslední poslední nácvik pózování.
Letošní novinka v pravidlech – I-walk pro bodyfitnessky – tedy finálový nástup na pódium s jakousi volnou sestavou póz, mi naháněl slušný strach. A tak jsem dřela a dřela, protože přirozeně ladný pohyb mi jednoduše vlastní není. Kdo by čekal, že to nakonec bude ten zdaleka nejlepší okamžik na pódiu :).

IMG_3026 (1)

Takto nějak to dopadlo a přesně takhle jsem se cítila :).
Neděle byl skvělý den. Plný setkání s přáteli a známými, opečovávaná svým závodním týmem, pyšná na ty 3 měsíce tvrdé dřiny s tím, že teď už to jen musím prodat na pódiu. A to se snad povedlo.

IMG_2926

Maminčina první otázka už ve dveřích byla „Ježiš a půjde to umýt?!“. Šlo, ale jen částečně, takže hnědá kůže zůstala i přes týden jako by se pomeranč vrátil od moře.
Dashce to ale nevadilo a při společném pondělním výběhu skákala radostí do výšky. A já po nedělních zážitcích vlastně taky :).

FullSizeRender (81)

Podivný život studenta medicíny 4 dny do Mistrovství republiky a 2 dny do zkoušky z Epidemiologie. Ulevuju nohám po sebemrskačském tréninku a do hlavy rvu všechna možná očkování. Bez sacharidů to šlo vyloženě samo, dokážete si představit :D.

FullSizeRender (80)

Existuje něco jako „krize“… A pak je tu vyšší level jménem „hromada hnoje“ a v té jsem se ve středu válela já :D.
Poslední trénink do závodů a šestý během tří dní, kuře a trocha zeleniny, skripta ke zkoušce a únava za celou přípravu k tomu. Ale od toho přece výzvy jsou, snadné to ani být nemá.
Teď už jen cukrovačka a odpočinek a v sobotu zas na jehly ukázat, že jsem si ten postup na republiku zasloužila! 🙂

Tom

IMG_3733

V sobotu závody a začal jsem trochu běhat o týden dřív, něco mi říká, že jsem zrovna moc natrénovat nestihl :D. Třeba příště a pak z toho nebudu nervózní jak malá holka několik dní předem.

IMG_3751

Jako závodník nechcete na svých závodech v kulturistice potkat crossfitera. Jí totiž celý den přesně to, na co se těšíte několik týdnů diety :).

IMG_3906

Po týdnu zase doma a Dashka si myslí, že jsem jenom její. a že nejlepší místo na sezení je v mém klíně. Doufám, že tohle dítě nikdy nedospěje.

IMG_2901

Nejlepší den celého týdne, vidět ji s medailí a vědět, jak moc si to užila :).

Potkáme se s někým v sobotu v Jihlavě nebo večer na brněnském Night runu? 🙂

1 Comment

  1. Zuz- si skvelá, vážne, na instagrame som vsetko sledovala jak taký stalker 😀 gratulujem moc a držím palce na republike. A inak k tomu učeniu- I feel ya 😀 v nedelu po preteku, počas čakania na vyhlasko som si pekne vytiahla skripta a drvila anatku 🙂 máme to ťažké, ale je to celé o to krajšie :):):)

    Tom- budem najviac držať palce, nech sa ti behá s ľahkosťou a hlavne si to užiiiii 🙂 nech to dopadne akokoľvek aspoň budeš vedieť na čom si a na čom treba zamakať 🙂

    Úspešný víkend aj týžden prajem 😉

Napsat komentář