Náš Instaživot LXIV.

Z nablýskaných prken, které znamenají bodyfitness, rovnou výletovat do německé metropole. Týden to byl nabitý a vybrat to nejlepší z něj nebylo vůbec lehké!

Tom

IMG_4233

Čím víc cukru, tím víc lásky! Výročím jsme se letos zase projedli, ale to už snad nemůže ani nikoho překvapit :).

IMG_3961

To takhle dorazíte domů a v posteli najdete jen kuklu a z ní trčící kousek hlavy :D. Asi došly po obědě (rýžových chlebíčcích) baterky a bylo potřeba tomu přidat.

IMG_4234

Tak dlouho váháš s lístky na Reichstag, až žádné nezůstanou. Naštěstí jsme to vyřešili návštěvou televizní věže a byl to bezpochyby jeden z nejlepších zážitků týdne. Při západu slunce vypadá Berlín nádherně!

IMG_4144

Zvažoval jsem, jestli ji sem vůbec dát, ale ten Blaniččin úsměv vám nejde odepřít! Krátká zastávka v Praze cestou do Německa na společnou snídani ve stylu těch nejznámějších fešn a lájfstájl blogerek. Mé chuťové buňky říkají, že to za to stálo, ale v břiše to jen lehce polechtalo 🙁 #StayCoolButHungry.

Zuz

DSC_0560

Týmová :). Letos za SK Moog Brno nastoupila mladá krev v podobě  Dana a Dana, dvou nováčků v kategorii dorosteneckých kulturistů, a že jim to šlo! „Rodinná“ fotka z Mistrovství Moravy a Slezska nemohla chybět.

FullSizeRender (85)

Slečny bodyfitnessky. Ať mi nikdo neříká, že ženské svaly nejsou krásné ;).

IMG_3348

Cestování se neobešlo bez zastávky na snídani s naší nejoblíbenější trojbojařkou <3. 2h hovorů o železe a životě, snad brzo zas!

IMG_3409

A malá ochutnávka z připravovaného článku o berlínském dobrodružství – já si samozřejmě vezmu na starost část o jídle :D. Tripadvisor a místní blogy byly našimi průvodci a mnohdy tisíce kroků navíc stály za to. Třeba tady do barevného Flamingo fresh food baru, kde mají ty nejlepší snídaňové koláče na Sprévě :-O.

FullSizeRender (84)

Kašlu na fitness, dám se na fešn blogging, koukat na fotce cudně na zem už umím :D. Škoda jen, že motivem oblékání tento týden nebyla žádná móda, ale navléct maximum vrstev a ve vrtošivém počasí nezmrznout jak hovínko.

 

Které evropské město je vašemu srdci nejblíž? U nás to má Berlín s Londýnem velmi těsné…

 

2 Comment

 1. Jana says: Odpovědět

  Ahoj,

  sympatické, že jste se výročím projedli 😀 U mě vítězí Londýn a proto jsem se do něj přestěhovala. Btw, mají tady nejvíc nejlepší crossfit 😊

  1. Tom says: Odpovědět

   Dobře si udělala! Do Londýna jezdíme za přáteli a nemůžeme si ho vynachválit. Berlín je boží, ale je spíš jak Praha a naopak Londýn mi připomíná milované Brno, kavárničky a super podniky na každém rohu a člověk nemusí ani moc filtrovat kde ano a kde raději ne.

   Nějaké doporučení boxu? Abych nemusel hledat, kde je to nejlepší?

   Díky!

Napsat komentář