Náš Instaživot LXV.

Nefalšovaně jarní počasí najednou nabízí nové možnosti, a tak lítáme po venku jak to jen jde! A i když Zuz ještě čeká poslední nelehká (naštěstí školní!) zkouška, našli jsme si tento týden spoustu času jen tak pro sebe… a co je víc? 🙂

Zuz

FullSizeRender (86)

Tak už jsme přišli do toho zvláštního věku, kdy začínáme obrážet svatby přátel :D.
Tahle nám v živé paměti zůstane dlouho – veliká, tradiční, krásná, dojemná a ještě jsme s Tomem podruhé v životě tancovali!

IMG_3839

Mimo předzávodní dietu jsou ty nákupy hned barevnější a veselejší. Ale třeba cuketa a zelí nechybí v ledničce celý rok. Mám trochu králičí geny.

IMG_3979

Co je ještě lepší než ranní výklus? (Ne, mé tempo opravdu nelze nazvat během.) Ranní výklus na brněnský Zelňák! Krásná zelenina, příjemní páni a paní u stánků a tento týden budeme jíst jahody snad ke každému jídlu :).

IMG_4007

No jestli já to neříkala!
Tom míchá a ladí s ovocem.

IMG_4122

Stojky, šplh na laně, cleany a švihadlo jsem si dala ve čtvrtek k snídani. Když plánuju většinu dne strávit se skripty (zkouška ze Soudního se blíží a druhy střelných zbraní mi pořád dělají problém!), není lepší ranní start než rozproudit krev ve svalech, ať mě pak bolí i něco jiného než namožená hlava.

Tom

IMG_4357

Doma se nejraději vracím tam, kde to všechno začalo – kde jsem poprvé běžel (i když tehdy spíše šel) a snažil se dostat do formy (čti: „nebýt špekoun“ 🙂). Tahle trasa byla vždy o překonávání sebe samého a tentokrát tomu nebylo jinak, k běhu jsem přihodil ještě kliky, dřepy a angličáky. Spolu s louží potu jsem tam nechal i pár starostí a běh domů byl o něco „lehčí“.

IMG_4378

Přijedeš do Brna? Tak jo a za odměnu byl arašídový cheesecake s karamelem, káva a ona <3.

IMG_4397

Jahody, banán a čokoláda, existuje lepší kombinace? No dobře, ještě ta s burákovým máslem :D. Začínám zase víc snídat, kromě Berlína to byla v posledním měsíci docela bída a nebylo se čím „chlubit“, ale chuť na kaše je zpět, tak hurá do toho! 🙂

7 Comment

 1. Adri says: Odpovědět

  Skvělý článek! 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Tak to máme radost! 🙂

 2. Anonym says: Odpovědět

  Já to říkám pořád, není nad páteční ráno s úžasným článkem…..:) mam

 3. Evina says: Odpovědět

  Každý pátek se těším ,až si ráno pěkně udělám kaši a u snídaně si přečtu Váš článek 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Děkujem, to je moc milý 🙂

 4. Lucka says: Odpovědět

  Super článek, jako vždy 🙂
  Zuzi, můžu se zeptat – na jaké způsoby připravuješ zelí? Díky Lucka

  1. Zuz says: Odpovědět

   Většinou orestuju třeba k masu, nebo jen tak samotné s bylinkami a vajíčkem (OK, zní to divně, ale objevila jsem to v dietě a je to fakt dobré! :)), příp. nakrouhám trochu do salátu.

Napsat komentář