Náš Instaživot LXVII.

Instaživot v nadstandardním vydání, protože léto tahá na procházky, netradiční tréninky a prostě ven. Pozkouškových chvil si užíváme nastopro :).

Zuz

IMG_4912

Poslední zkouška semestru hotová a nejdelší prázdniny od maturity (OK, nepočítáme ještě týden školy, 2 týdny povinné praxe a přes léto tu dobrovolnou 😀) přede mnou. Mám pocit, že je to tak trochu odměna za ty první tři hrůzoroky na medicíně… To a spoustu dalších věcí jsme v sobotu ráno s Dashkou probraly při pobíhání samy v poli, ostatně jako každý víkend :).

IMG_5069

6 sérií dřepů s pauzou, 3 série deadliftů s pauzou a 2h seznamování se se strongmanským náčiním. (Strongman, to je to, co dělá Železný Zekon, tak to vysvětluju mamince :D.) V pondělí ráno jsem nemohla vstát z postele, tak asi dobrej trénink.

Mrtvé tahy s pauzou na zdokonalení techniky a ještě že mám Tomíka, aby mi do toho moh kecat.

 

IMG_5145

Jidloo. Po škole spíš tak polehku kuřecí steak teriyaki a květák zapečený s balsamikem a parmezánem. Večeře mě čekala ve velkém stylu, tak bylo potřeba šetřit žaludek (a makra). Více níže >:-).

IMG_5162

Jahod plná lednice, ale se surovinami na pečení to bylo slabší… Tvaroh, mlíko, kakao, vanilka a prášek do pečiva se ale někde vyštrachají vždycky a hned byly ty svačiny v nemocnici veselejší!

IMG_5274

Brněnské tamtamy chválily Božský kopeček od Tutti Frutti, a tak jsme na procházku Brnem s jasným cílem „zmrzka na Zelňáku“ vyrazili i my. Lesní ovoce supr, mango s jahodou Tomovi moc nejelo, tak ho se mnou bleskově vyměnil a všechny dušičky byly v peří.
To už jsou asi fakt prázdniny, když máme čas trávit odpoledne na vycházkách za zmrzlinou :D.

IMG_5338

Jedna památeční, než přivřu víčko a doštěrchám to cestou do školy :D.
Půl banánu rozmačkat do kaše, půl nahoru, v kombinaci s vlašáky je to kaše-favoritka.

Tom

IMG_4735

Vidíte to štěstí v očích? Přesně tak to u nás vypadá, když po 14 dnech na suchu dorazí balík plný ořechových másel. S objednávkou přišla i malá sklenička novinky v podání lískáčů s čokoládou a nebudeme si nic nalhávat, je to nebe s puse :).

FullSizeRender 3

Jednou za týden chodíme se Zuz zkoušet strongmanské tréninky. Po nedělním jsem si myslel, že žádný silák nebudu, ale ve čtvrtek už bylo vše zase jinak (aspoň trochu:D). Kufry odběhnuty o 14s rychleji, deadlifty létaly jeden za druhým a na trh s jednoručkou jsem přihodil 10kg na celkových 45kg :).

A naučím se na fotkách mít i zavřenou pusu, slibuji :D.

IMG_4803

Ale to úplně nejdůležitější se událo ve úterý. Vyhradili jsme si na sebe celé odpoledne, po obědě se prospali, vyfikli se a vyrazili na společnou večeři do Pavillonu. Ochutnali jsme zase trochu něco jiného než rýži s kuřecím a srirachou (#somkuchar :D) a znovu tak oslavili výročí, které bylo v Berlíně sice fajn, ale doma je doma :).

IMG_4802

Jít domů bez dezertu? Ani náhodou! Naštěstí byl cestou (no dobře, s větší odbočkou) oblíbený podnik V Melounovém cukru – jejich cheesecaky opět nezklamaly a s kávou jsme si je užili do posledního drobečku na talíři :).

Kam za dobrým jídlem rádi vyrazíte vy? 🙂

Napsat komentář