Náš Instaživot LXVIII.

Ani po skončení semestru neubíráme na tempu. Zuz maká na praxi a je to (doslova) maso, Tom hledá ztracenou formu, ale podle fotek mají největší radost z našeho návratu čtyřnozí miláčkové. To a ještě něco navíc dneska v článku :).

Tom
IMG_4902

Hej, kámo, ty se snažíš skákat přes švihadlo? Oukej, já ti ho budu chytat a při každé sérii kliků tě olíznu od hlavy k patě :D. A nakonec dělala netykavku, jakože o ničem neví.

IMG_4913

Oreo kaše nikdy nezklame, zvlášť v kombinaci s domácími jahodami. Stačí jen 60g vloček, 100ml mléka, 1 oreo, 250ml vody a 70g jahod. Vše se povaří a je z toho tahle dokonalost :).

IMG_4929

Večer po dešti by nevyběhl jen blázen. Pohodové tempo, tepovka nízko a testování, jak moc můžu zatížit bolavé koleno.

Zuz

IMG_5438

Brněnská chirurgická klinika má dost cool výhled!
A že jsme na tom balkóně náš poslední týden semestru strávili dost času. Zkoušky většinou už za námi, stáž z Chirdy se zápočtem jen za účast (OK a ehm… státnici… ale to je daleko, že? 😀) a léto čeká :).

IMG_5480

V pátek večer jsem usínala sama a když není kocour doma, boxeři mají pré. Nad ránem se vplížila, hřála a dobře věděla, že nemám to srdce ji vyhodit.

IMG_5642

Turistika po nových fitkách pokračuje i mimo Brno, protože když je o víkendu volno jen dopoledne, jsem vděčná za jakýkoli kus železa. Bench, veslování a nějaké srandy s kladkou, vylezlo sluníčko a žíly, den jako malovaný :D.

IMG_5740

Prázdniny budou muset ještě chvíli počkat, ze školy rovnou na praxi na Chirurgii. Koukám přes rameno na sále (amputace nohy v půlce bérce zanechala dojem), foukám bebínka na ambulanci a celkově se snažím moc nezavazet.
Ta světle modrá mi ale moc nejde k pleti, takže věhlasný operatér ze mě nebude.

IMG_5669

A snídaně po ranní poradě nesmí chybět! Jen škoda, že ty kaše cestou do nemocnice (vojenským krokem až poloklusem, já se nikdy nevypravím včas) tak trpí na kráse.

Vždycky jsem mívala ostudně slabé břicho a konečně začínám zvládat aspoň základní srandičky ve visu na hrazdě (přihákovaná k tyčce, protože po těžkých mrtvých tazích už mě ruce odmítají dál poslouchat). Příští meta je netvářit se tak zmučeně.

IMG_5613

„Právě jsem se vy*rala přesně na ten tenisák, který mi házíš! A na to si plácnem!“
Pyšná Dashka.

 

1 Comment

  1. Anonym says: Odpovědět

    Dokonalé zakončení! 😀

Napsat komentář