Náš Instaživot LXX.

Krasojízda pokračuje i o prázdninách, a tak pumpujeme bicáčky, společně snídáme a stavíme si před sebe další výzvy. Fotky těch nejlepších zážitků najdete v pravidelném pátečním reportu níže :).

Tom

IMG_5367

Jestli u nás něco v poslední době frčí, je to pomalý hrnec. Šoupnete tam všechno, co vám chutná, přes noc zapnete a ráno vstáváte do nádherně provoněného bytu.

Mé nejoblíbenější kombo je kuřecí maso, cibule, fazole, pár rajčat, česnek a italské bylinky. Na jednu boží porci se 140g kuřete jsou výsledné hodnoty S 21g, B 40g a T 4g :).

IMG_5331

Na crossfitera i kultíka malé nohy, ale na běžce dobrej vršek. Když už v poslední době nedřepuji, nesnatchuji ani necleanuji, tak se snažím v oldschool gymu udržet aspoň horní polovinu těla a dohnat špatnou gymnastiku.

IMG_5382

Můžete jíst přes den řízek, chipsy a dortíky nebo si pošetřit makra na večer, kdy vás čeká tvaroh s Lidl magnumem a burákovým máslem :D.

IMG_5278

K pumpování bicáčků i běhám, to jediné s jízdou na kole (nůda) mi teď na nohy zbylo. Postupně se snažím přidávat jak intenzitu, tak vzdálenost, a uvidíme, kam až to půjde :).

Zuz

IMG_6375

V pátek bylo tak horko, že nás i z chirurgické praxe pustili dřív… takže opravdu, opravdu horko :D.
Mazaně jsem využila situace a byla z toho společná pozdní snídaně na zahradě – s koláčkem v ruce mě u dveří prostě nemohl odmítnout :).

IMG_6405

Fitka v poslední době střídám jak na běžícím páse, ale tahle návštěva byla v něčem speciální. S Ivčou jsme loni pracovaly na recepci a ona a její brácha si před nedávnou dobou splnili sen a otevřeli si posilku vlastní. A skvělou! Svoje si tu najdou powerlifteři, crossfiťáci i klasičtí „pumpičkáři“, nechybí sálové lekce, spousta denního světla a samozřejmě usměvavá Ivča za barem :).
Mladí lidi, co se nebojí jít si za svým a nehledají výmluvy, to je prostě pecka.
Když budete mít cestu, určitě Smart Gym vyzkoušejte :).

Processed with MOLDIV

Nedělní rána někde uprostřed pole a společná snídaně s maminkou, nejen kvůli tomu se těším na víkend domů 🙂

Tréninky jsem nešulila a tento víkend to vypukne – Brněnský silák a mé první strongmanské závody. Neskutečně se těším, budu zvedat, budu fandit dokud si nevyřvu plíce, přijede nám blogerská delegace z Čech <3, sobota bude boží, to je už teď jisté!

IMG_6749

Měla jsem nervíky, ale z prvních dní dobrovolné praxe jsem zatím nadšená a za statečnost se odměnila tyčinkou, co chutná až příliš dobře.
Dokonce jsem dostala klíč od všech dveří, tak to nevypadá, že by se mě chtěli brzo zbavit.

IMG_6767

Babička dovezla nové brambory a já už stihla vyžrat všechny ty mrňavé, protože ty jsou prostě nejlepší!

 

Uvidíme se s někým z Vás v sobotu na Brněnském silákovi? Oba se budeme prát se svou výzvou. Zuz zabodovat v našlapané konkurenci a Tom nesníst při 10kcal challenge všechny okolo :).

Napsat komentář