Náš Instaživot LXXI.

Zatímco Tom lámal osobní rekordy a hvězdné běžecké časy, Zuz byla po Brněnském silákovi zralá možná tak na vysedávání po kavárnách a foukání modřin. Uplynulý týden byl náročný, ale taky krásný, hodně letní a hlavně společný :).

Zuz

IMG_7131

Čekala jsem ráno po silákovi krušné a bolavé, ale kde nic tu nic. K snídani jsem usmažila jahodové palačinky (úžasnost a 37B 16S a 14T k tomu), vlezla zpátky do postele, za chvíli začala pěkně tuhnout a následně jsem se dva dny nemohla hýbat a tři dny zvednout ze židle :,-D.

Processed with MOLDIV

Mezi železo jsem se vrátila až v úterý, kdy jsem se konečně cítila trochu zregenerovaná. Ha ha ha. Veslování šlo velmi ztěžka, ramena jsem šmrdlala jak cvičitelka zumby a těžký bench byl vyloženě ostuda.
Ale byla jsem ráda, že můžu vůbec ve fitku být a cvičit, že třeba nejsem zraněná nebo nemocná a jedním špatným tréninkem jsem si odmítla zkazit den :).

IMG_7484

Dashka obdivuje panoramata.

image1 (7)

Když sváteční snídaně, tak rovnou o dvou chodech!

Váhy na základních cvicích navyšuji každý týden a pauzované mrtvé tahy s 95kg (S pauzovanými dřepy dohromady devátá série. Fuj. Fuj!) se zdály tak akorát těžké – takže pekelně, ale k uzvednutí.
Na konci se mi podařilo málem se přizabít. U mě normálka.

IMG_7507

20 tisíc lidí, kteří jsou na instagramu denně ochotní poslouchat mé zmatené niterné myšlenky a rádobyvtipné řeči. Wow.
Slavila jsem rybízem z Tomíkovic zahrádky a ani mi nevadilo, že jsem se šklebila až do oběda.

IMG_7514

Pomalý hrnec opět na scéně! Trhané kuřecí s rajčatovo-bazalkovou omáčkou a novými brambory, vedle bráchova smetanová verze s čerstvými těstovinami.
Nominaci na Hospodyňku roku očekávám každým dnem.

Tom

IMG_5581

Kavárenský povaleč přijel do Brna a první společné ráno, kdy jsme nemuseli dělat vůbec nic a jen si užívali ospalé město :).

IMG_5556

I když jsem ještě chvilku předtím tvrdil, že s celou 10k kcal challenge končím, tak tahle boží zmrzka a Blaňuje mi pomohly to zase nakopnout a jet dál. O všem tomto šílenství brzy článek na blogu.
IMG_5621

Radost v jejich očích mi vždycky vykouzlí úsměv na tváři. Jsou boží a neměnil bych je za nic na světě <3

Processed with MOLDIV
Beard power (takže teď už to nemůžu oholit tím tuplem). Po 2,5 letech přišlo zlepšení (o cca 4min) na 10km trati, a to v tréninkový den – i když kdo mě zná, tak ví, že na závodech jsem posera a běžím pomalu jako šnek, takže se vlastně není ani čemu divit. Teď jen neusnout na vavřínech a makat dál :).

2 Comment

  1. Fans says: Odpovědět

    Prosíím recept na palačinky by nebyl? 🙂

    1. Zuz says: Odpovědět

      Ehm, odměrku Protein pancakes od MyProtein jsem smíchala s mlíkem :D. Uvnitř zredukované jahody 🙂

Napsat komentář