Náš Instaživot LXXII.

Poslední týden vylézáme ze svých ulit, zkoušíme nové věci, i když z nich občas padáme nebo ony padají na nás, a užíváme si volných dní, tak jak se na prázdniny sluší a patří. No posuďte sami :).

Tom

IMG_5727

O víkendu jde kaše stranou a přichází na scénu domácí vajíčka od taťky až pod nos. No řekněte, kdo by si to nechal ujít?

IMG_5731

Večerní rodinná pohoda u sledování Mostu. Teda vypadá to, že ho sledujeme jen my se Zuz. Daska může nechat oči spíš na mojí večeři (ňuňuňu).

Processed with MOLDIV
Když neuděláte pistoli na rovné podlaze, tak nečekejte, že to půjde na svodidle (moudro dne).  Ale do konce prázdnin budem kámoši, slibuju!
Processed with MOLDIV
První rychlá desítka po roce s crossfitem a hned vylepšení maxima na 10km běh o 4,5 minuty? To si nechám líbit :).  Jen ten vytoužený půlmaraton je pořád nějak moc dlouhý :D.

Zuz

IMG_7631

Návštěvy u Toma se vždycky vyplatí – pro tentokrát  jsem si odnesla mrkvičky, gigacuketu a s láskou (což potvrzuje jeho zamilovaný výraz) vykopané mladé brambory.

Processed with MOLDIV

Lepší než kaše s banánem je už jen kaše s karamelizovaným banánem a ten pes se prostě směje, to mi nikdo nevyvrátí.

IMG_7758

„Akorát ty vlasy ti dělají na jedné straně takovou rovnou hlavu.“
„Já vím, zlato, to je účes.“
„Já jen říkám, co ti to dělá.“
„Chtěla jsem být pro tebe pěkná, víš.“
„Jsi.“
Je to dobrý, má mě rád i s rovnou hlavou :D.

Processed with MOLDIV

Dozvuky Brněnského siláka aneb Miss Face 2016.
Ve skutečnosti jsem fakt milá a nekoušu.

Processed with MOLDIV

K téhle fotce jen pár poznámek:
1) musela jsem trochu zapózovat, jinak by se moje napumpované kvadráky po desítkách hnusovýpadů s 35kg pod bradou nemusely vlézt do záběru.
2) nejen že mám ultradlouhé prsty a veliké dlaně, už pár dní jsou kromě toho taky bolavé, nateklé a dost nefunkční. Hrazda není kamarád. Ale bojuju do roztrhání těla. Doslova.

IMG_8007

V úterý se mi neplánovaně uvolnilo dopoledne (o prázdninách prý nejsou pacienti, no toto) a já jsem přemýšlela, co s ním. A napadla mě taková šílenost, že jsem ji musela uskutečnit než mě opustí odvaha.
Nabídla jsem na instagramu „kafe naslepo“ s kýmkoli, kdo napíše. Prostě poznat nového člověka. Nervíky trochu pracovaly, ale předem mi bylo jasné, že tohle bude zážitek.
Výsledkem bylo moc příjemné dopoledne s medičkou Soňou a budoucí fyzioterapeutkou Katkou, spousta povídání a poznávání se a snad ne poslední setkání s dvěma příjemnými, chytrými a zajímavými osobnostmi.
Můj vnitřní introvert vystoupil z komfortní zóny a stálo to za to! 🙂

2 Comment

  1. Veru says: Odpovědět

    Zase další týdenní shrnutí se super fotkama! 🙂 Zuzky výrazy ze Siláka jsou boží a Dashky úsměv taky! 😀 Jo a jestli sledujete seriál Most, tak vás uklidním, že nejste jediní. My jsme za 4 dny tento týden zkoukli 2 série! 😀

  2. Katie says: Odpovědět

    To je super nápad to random kafe! 🙂

Napsat komentář