Náš Instaživot LXXIII.

Společný večer s divadlem, společné cvičení, společné dortíky – kéž by takový byl každý týden :).

Zuz

Processed with MOLDIV

Muž mi přijel do Brna! A my jsme po dlouhé době měli možnost užít si den jen pro sebe. I když skončil trochu mokře a promrzle na večerním představení pod širým nebem, náladu nám to zkazit nemohlo :).

Processed with MOLDIV

V neděli zase nostalgie po dříve pravidelných společných tréninzích. Já si nejdřív odjela své těžké dřepy a mrtvé tahy (95kg a 115kg v sériích po 6 opakováních už začíná být nepříjemných 😀) a následovalo udýchané WODko, které zanechalo následky nejen na naší vizáži.
Tip pro vás – při výtahu 20kg kettlebellu s rozkročenýma nohama je dobrý nápad uhnout pánví. Stydká kost je tvrdá a ta moje teď i fialová #obscenníZraneni.

IMG_8546

Doma došla káva a Kofi Kofi zachránilo ráno, abych si na vizitě neudělala trapas a neklimbala před panem primářem.

Processed with MOLDIV

V Brně se každý týden objevím jen na skok a většinou se do těch pár dní snažím nacpat co nejvíc crossfitových tréninků (ze kterých pak zbytek týdne v bolestech regeneruji 😀). Je pořád tolik co se učit a taky mi chybí všichni ti supr lidi obalení křídou…
V úterý už se mi moc nechtělo, ale zůstat doma připravím se o PRko na trh – pro někoho 50kg málo, pro mě radosti kopa!

Processed with MOLDIV

Čtvrteční ráno jak má být! Uslintaná Dashka potvrzuje.

IMG_8784

Ingredience na ty nejvíc nefitness muffinky v celém internetu: bílá mouka, bílý cukr, žluté máslo a šálek sourozenecké lásky :P.
Nevydržely ani do večera.

Tom

IMG_5972

Patří ten úsměv dortíkům nebo mně?
Odměna za horor s názvem „Vyber si nové brýle“. Je to se mnou totiž ještě o kousek horší než s malým dítětem, ale zvládli jsme to!


IMG_5904

Letošní Shakespearovské slavnosti se zrovna nepovedly (kdo by to čekal, když máme pláštěnky, co 😀). Užili jsme si deště, studeného větru a taky na náš vkus nešťastného zpracování hry. Veselé paničky windsorské nám letos nesedly:(.

IMG_5909

Kouzelná kaše! Představte si, že necháte 8 hodin vločky s jablky, skořicí, vanilkou a mlékem vařit v pomalém hrnci a ráno do vůně toho všeho vstanete (málem jsem si začal zpívat „Vánoce, Vánoce přicházejí“ 🙂). No a k tomu všemu si málem cvrknete do kalhot, protože to taky božsky chutná.

Malý krok, taky krok. Ještě to pořád moc nevypadá, ale konečně zvládám první metry chůze ve stojce. Cíl je do konce prázdnin chodit na jedničku, tak uvidíme :).

 

10 Comment

 1. Já jsem byla tento týden s kamarádkou na Hamletovi a taky nám to uplně nesedlo.. Mějte se báječně 🙂

 2. Vybírání brýlí znám až moc dobře a ti co semnou vybírají, tak už mě chtějí zabít včetně prodavaček 😀 takže naprsto chápu odměnu pro Zuz 😀
  Krásné fotky 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Já jsem sama šťastná, že žádné dioptrie nemám, jinak by to byl taky boj :D.
   Děkujeme 🙂

 3. Lu says: Odpovědět

  Týden vypadá suprově 🙂
  Zuzi, zajímalo by mě, jestli jsi měla/máš nějaké „bulking fáze“ od toho, co jsi začala trénovat, nebo máš makra nastavená kromě soutěží spíš na udržovací? Máš hezkou, štíhlou postavu a jde krásně vidět, že trénuješ, já jsem v tomto nováček, proto se ptám 🙂
  A ještě otázka spíše na Toma 🙂 Jaký byl přechod mezi crossfit lekcemi pro začátečníky a běžnými lekcemi? Byl to velký skok?
  Děkuji Vám za odpovědi a přeji krásný další týden.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Před prvními i druhými závody jsem měla cca 3měsíční fázi v mírném kalorickém nadbytku s cílem nabrat hmotu a jsem ráda, že jsem do toho šla, protože to tehdy bylo fakt potřeba. Teď mám makra udržovací :).

 4. Romča says: Odpovědět

  Vím, že už to tu jednou zaznělo….ale přimlouvám se za článek na téma pomalý hrnec! 🙂 Teď jen doufám, že nebudu za trdlo, co si nechalo článek ujít a neumí hledat. Díky a přeji hezké dny, tyhle reporty mě moc baví :o)

  1. Zuz says: Odpovědět

   Ehm, o pomalém hrnci je celý minulý článek :)).
   Děkujem! 🙂

   1. Romča says: Odpovědět

    Takže jsem za trubku…sakra 🙂 Omlouvám se 🙂 Články čtu vždycky v práci…nebyla jsem a tenhle mi nějak unikl. Nicméně díky za nakopnutí i za článek! 🙂

 5. Martina says: Odpovědět

  Ahoj Zuzi, asi to už bylo někde napsáno, ale můžu se zeptat jaké to máš bandáže na kolena? 🙂 Moc děkuji 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Rocktape, objednávali jsme je, mám pocit, z tejpy.cz 🙂

Napsat komentář