Náš Instaživot LXXIV.

Rušný začátek týdne ve víru velkoměsta jsme vyvážili několika dny strávenými uprostřed ničeho na Vysočině a doplnili o notnou dávku zvedání železa a ochutnávání dortíku – za nás vše v pořádku :).

Tom

IMG_6008

Noční mi nevadí, jen to snídaním moc nefandí. Hlavní, co v 6 ráno chcete, je zabořit hlavu do polštáře a ne stát nad sporákem. Takže je tohle jediný zástupce kašičkování :). A i když borůvky moc nemusím, tak jsem si tentokrát hodně pochutnal!

IMG_9388

Jakmile je další rozcestník jen 0,5-1 km, víte, že ta cesta bude hrozná! Moudro po naší první turistické zkušenosti. Vyrazili jsme se Zuz místo našich na 3 dny mezi divokou zvěř a poznávali krásy Čech, teda hlavně kameny, balvany a ještě větší balvany. Dashku nám na hotelu nedovolili, protože tam pes nesmí, jen oni neví, že to není pes, ale Dashka :(.

IMG_5998

Božský kopeček zatím nezklamal, ultra čokoládová a medový meloun s tyminánem byli boží a jestli máte cestu Brnem, tak určitě zahněte na Zelňák :).

IMG_6082

Mohli jsme sedět (spát 😀) doma, ale přišla nám pozvánka na besední večer s Jirkou Homoláčem, který mluvil spolu s dalšími běžci o jejich dvouměsíčním trénování v Keni. Byla to zároveň možnost vyzkoušet novou kavárnu v Brněnském běžeckém klubu #dortiiky a zažít pohled na Keňu i trénink trochu jinak. Za sebe dávám palec nahoru :).

Zuz

IMG_8827

Pátek nám začal brzy, ale vstávání na vlak o šesté jsme v Praze vyléčili snídaní v naší oblíbené EMĚ. Nezklamala 🙂

IMG_8888

… a pokračoval pestře – po ozkoušení petstotisíc šatů na (cizí 😀) svatbu a courání po hipsta částech velkoměsta jsme zakotvili s Blaničkou a Adél v bájné Aréně Pavly Kladivové, která jen potvrdila pověst mekky všech lifterů. Chci tam žít :D.

Processed with MOLDIV

Pondělní ranní transformace – z crossfitového propocence na slečnu (a chvíli nato zas do bílého před velkou vizitou na klinice).
Tabule ten den hlásala „The Separator“ a já věděla, že je zle. Na Crossfit games to znamenalo spoustu kliků hlavou dolů v gymnastických kruzích, které bleskově „odseparovaly“ slabší atlety. U nás je zastoupily pouhé (haha) kliky ve stojce prokládané spoustou ne úplně lehkých dřepů (s činkou na zádech/pod bradou/nad hlavou) a desítkami angličáků.
Byla jsem suverénně poslední.
A šťastná.
Protože 27 kliků ve stojce… To je o 27 kliků ve stojce víc, než jsem udělala za celý život!

IMG_9231

Pozdrav ze skály někde v hloubi vysočinských vrchů :).
Na turistické dovolené v přírodě jsme za 7 společných let nebyli – měli jsme zato, že to prostě není nic pro nás. Celkem nečekaně (jako náhradníci) jsme letos ale vyrazili šlapat do kopců a jsme nadšení!
Jen klíšťáci nás nepřestávají děsit.

Processed with MOLDIV

Krátký společný výběh než nás vpustí mezi švédské stoly hotelové restaurace a snídaně, která ani trochu není kaše! Svět se zbláznil.

Processed with MOLDIV

Zregenerovaná, rozmasírovaná a odpočatá, ideální konstelace vyzkoušet, jak se po 2 měsících silového tréninku posunuly (nebo neposunuly?) maximálky.
Z výsledných 62,5kg na bench, 115kg na dřep a 130kg na mrtvý tah jsem nadšená! Příště překecat hlavu, aby se nebála, že mě to všecko rozmáčkne, a dostanem se ještě výš.

Napsat komentář