Náš Instaživot LXXV.

Svět naruby a pátek bez Instaživota!
Dovolenkování nám trochu narušilo zaběhnutý koncept, ale jako omluvu za zpoždění přidáváme tentokrát rozšířené vydání těch nejlepších fotozážitků uplynulého týdne :).

Zuz

IMG_9366

To se takhle po tréninku vyvalíte v pytli a počtete si kvalitní literaturu.
Jsem skromnost sama.

Na nějaký tréninkový plán se teď vzhledem k cestování moc nehraje, takže jsem si v neděli odjela „napumpičkuj-co-zrovna-bolí-nejmíň“. Pěkná vzpomínka na kulturistické obdobíčko :).

FullSizeRender (97)

Takhle se usmívám jen na něj <3.
A na zmrzlinu.

IMG_9686

Většina týdne s odehrávala na chorvatských plážích ve společnosti našich nejdražších maminek. Večeře s mořskými potvorami v hlavní roli samozřejmě nemohly chybět.
(Teda Tom by se obešel. Toho chobotnicí nepotěšíš.)

IMG_9697

Ale protože celodenní válení není náš optimální způsob odpočinku, zredukovali jsem ho na 90% dne a těch 10% trávili ranním běháním podél přístavu a následně nepříjemnými minutami v rytmu kliků, dřepů, sedlehů, angličáků, stojek a podobných srand.
Já jsem standardně končila vleže a bez dechu a Tom se mi standardně posmíval.
Můžeš sebrat crossfiťákovi vybavení, ale o chuť namoct si celé tělo ho nepřipravíš!

IMG_9698

Předstírám, že mám svaly.

IMG_9753

Crossfit-turistiku jsme si zamilovali už v New Yorku a i v okolí letošní dovolené jsme chtěli poznat místní crossfitery a jejich gym.
Coach Giulio vede malý box v druhém patře historického domu v centru italského Terstu, kde se vzpírá na starých dřevěných parketách a běhá z točitých schodů, které zrovna vytírá paní uklízečka. A skvěle to funguje.
Pokecali jsem s ním i borci na lekci, zadřepovali si, vypotili 3 kaluže a zůstáváme v kontaktu :).

IMG_9773

Posnídat šáňo, oslavit maminčiny kulatiny a hurá domů!

Tom

IMG_6135

Nejenom Instaživot, ale i já jsem naruby. Po cca 10 měsících přišel čas sundat vousy a stát se zase mládětem (už chybí jen dudlík:D).

IMG_6140

Kaše odcestovala za hranice, ale to nebyl důvod k tomu opustit oblíbenou snídani (podávanou na talíři, Chorvati asi moc nejedou v miskách).

IMG_6266

Itálie? Káva, rajčata, mozzarella a oliváč. Asi věděli, že jsme všechno ochutnali už ráno, tak nás nechali odpoledne po crossfitu pojít hladem. #siestakámo #mámezavřeno

IMG_1627

Zmrzlina není jídlo a hlad jí fakt nezaženete, věřte mi! Vyzkoušel jsem skoro všechny čokoládové ve městě a zrovna moc to nefungovalo :D. Pokud se někdy chystáte do Terstu, tak u Marca měli rozhodně tu nejlepší (tip do deníčku).

 

Chystáte se letos taky někam za hranice domova? Budem rádi za cestovatelské nápady pro příště :).

Napsat komentář